پایگاه خبری 3 ثانیه، اخبار بسکتبال - اخبار: سرمربی امرتات: اسپانسر لیگ بانوان چطور دیده شود؟
فرشته سیفی ناجی
بخش:
داخلی (بانوان)
تاریخ انتشار:
1400/09/18 13:07
سرمربی امرتات: اسپانسر لیگ بانوان چطور دیده شود؟


سرمربی امرتات: اسپانسر لیگ بانوان چطور دیده شود؟

سرمربی تیم بسکتبال بانوان امرتات با انتقاد از نحوه میزبانی مسابقات لیگ برتر گفت: ما اصلا تبلیغات دور زمین نداریم. چه کاری می‌توان برای دیده شدن اسپانسر انجام داد؟

به گزارش ۳ ثانیه؛ فرزانه جمامی درباره سالن برگزاری مسابقات لیگ برتر بانوان گفت: هر هفته سالن عوض می‌شود و مسابقات بی‌برنامه است. ضمن اینکه سالن شهرقدس واقعا دور است و ما روز قبل از مسابقه، تیم را برای تمرین نیاوردیم، چون بازیکنان تیم کم سن و سال هستند و سلامتی آنها مهمتر است. کاش لیگ آقایان را در این سالن برگزار می‌کردند.
سرمربی امرتات افزود: ما پول میزبانی می‌دهیم و اصلا تبلیغات دور زمین برای اسپانسر نداریم، به عنوان تیم بانوان که اصلا دیده نمی‌شود؛ چه کاری برای دیده شدن اسپانسر می‌توان انجام داد؟ علاوه بر نبود تبلیغات، خیلی از مسابقات پخش ندارد. اگر کمک کنند که سطح لیگ بالا برود، حامیان مالی هم از تیم‌های بانوان حمایت می‌کنند.
 
بی‌تجربگی تنها ایراد تیم است
جمامی بعد از شکست تیمش در وقت اضافه مقابل شهرداری گرگان گفت: تقریبا در هر بازی، کوارتر اول مشکل داشته‌‌ایم و خیلی گل خورده‌‌ایم، کوارترهای سه و چهار جبران می‌کنیم. این خاصیت تیم‌های جوان است. ضمن اینکه مریم عدالت کار را به دلیل عفونت دندان نداشتیم.
او با اشاره به توانمندی بازیکنان خود گفت: تنها ایراد این است که بازیکنان ما از روی بی‌تجربگی، نکاتی که به آنها می‌گوییم، فراموش می‌کنند. گل می‌زنند و از روی هیجان، وظایف خود را به عنوان بازیکن فراموش می‌کنند. این تیم به تدریج بهتر می‌شود و زمان لازم دارد.
 
قضاوت داوران دقیق نیست
سرمربی امرتات درباره داوری مسابقه تاکید کرد: نمی‌توان گفت که قضاوت دقیق است. داوران هم مثل بازیکنان و مربیان هستند، وقتی بازی نزدیک می‌شود، اشتباهات آنها هم بیشتر می‌شود.
 
منبع عکس: باشگاه امرتات

بازگشت به صفحه اخبار