پایگاه خبری 3 ثانیه، اخبار بسکتبال - اخبار: سرمربی تیم بانوان گرگان: اسپانسر گرفتیم؛ ولی امسال تغییری ایجاد نمی‌کنیم
فرشته سیفی ناجی
بخش:
داخلی (بانوان)
تاریخ انتشار:
1400/09/18 15:34
سرمربی تیم بانوان گرگان: اسپانسر گرفتیم؛ ولی امسال تغییری ایجاد نمی‌کنیم


سرمربی تیم بانوان گرگان: اسپانسر گرفتیم؛ ولی امسال تغییری ایجاد نمی‌کنیم

سرمربی تیم بسکتبال بانوان شهرداری گرگان گفت: زیرنظر شهرداری رفتیم و حامی مالی به تیم اضافه شد؛ اما امسال با ترکیب حدود ۸۰ درصد بازیکن بومی ادامه می‌دهیم.

به گزارش ۳ ثانیه؛ نیکا بیک لیک لی سرمربی تیم بانوان شهرداری گرگان درباره تغییرات اسپانسر این تیم توضیح داد: از آنجایی که مصوبه‌های شهرداری قبل از شروع فصل بوده، ما از لحاظ مالی با همان قولی که از قبل شورای شهر داده بود، پیش می‌رویم. در واقع تنها تغییر فعلی، شخصیتی است که به تیم داده شده و زیر نظر شهرداری رفته است.
سرمربی گرگان ادامه داد: تیم را طبق همان مصوبه چیده ایم. یک حامی مالی جدید به نام «پگاه جهان نما» هم به تازگی اضافه شده و در واقع ما یکی از اولین تیم‌هایی در لیگ بانوان هستیم که از تبلیغات اسپانسر دوم روی لباس استفاده کردیم.
 
حمایت‌ها ادامه پیدا کند، اتفاقات خوبی می‌افتد
بیک لیک لی تاکید کرد: ما از لحاظ مالی مشکلی نداریم. می‌توان یک سری کارها کرد. ترجیح خودم این است که با ۷۰، ۸۰ درصد ترکیب بومی ادامه بدهیم. اگر حمایت شهرداری و اسپانسر دوم ادامه پیدا کند، فکر می‌کنم اتفاقات خوبی سال بعد برای تیم گرگان بیافتد.
 
در حمله کم رمق بودیم
او درباره کشیدن بازی مقابل امرتات به وقت اضافه گفت: واقعیت این است که خودم روند تیم را از ابتدا دوست نداشتم. خیلی در دفاع موفق بودیم؛ ولی در حمله تیم کم رمق و بی‌تحرکی بودیم. روی «موشن» ها زیاد کار کردیم؛ ولی آن بازی زنده را نداشتیم. همین هم کار دست ما داد.
سرمربی شهرداری گرگان تاکید کرد: یکی از دلایل سختی کار ما در کوارتر سوم این بود که از دقیقه سوم این کوارتر، چهار خطایی بودیم و بازی به نفع آن تیم می‌خوابید. به ترتیب پریسا کرمی، فاطمه گلابگیر و نیلوفر مفیدی پنج خطایی شدند. کمبود بازیکن در پست بالا هم ما را امسال کمی اذیت کرده است.
بیک لیک لی درباره شوت لحظه آخر بازیکن حریف که باعث تساوی در وقت عادی شد، افزود: شوت بازیکن امرتات در لحظات آخر، نسخهٔ زنانه از شوت پری پتی و کمی جلوتر بود. خیلی این شوت قشنگ بود و به آن تیم تبریک می‌گویم.

بازگشت به صفحه اخبار