پایگاه خبری 3 ثانیه، اخبار بسکتبال - اخبار: سرمربی نفت آبادان: فدراسیون پلی آف را رفت و برگشت برگزار کند
فرشته سیفی ناجی
بخش:
داخلی (بانوان)
تاریخ انتشار:
1400/09/25 20:17
سرمربی نفت آبادان: فدراسیون پلی آف را رفت و برگشت برگزار کند


سرمربی نفت آبادان: فدراسیون پلی آف را رفت و برگشت برگزار کند

سرمربی تیم بسکتبال بانوان نفت آبادان گفت: ما به صورت کتبی هم برای فدراسیون نامه می‌فرستیم تا حداقل مراحل پلی آف را به صورت رفت و برگشت برگزار کنند.

به گزارش ۳ ثانیه؛ رقابت تیم‌های بسکتبال بانوان نفت آبادان و اکسون تهران از نظر مهره نابرابر نبود. هر دو تیم از تعدادی بازیکن خوب ایرانی در ترکیب خود بهره می‌برند و خبری از بازیکن خارجی در هیچ یک از دو تیم نیست. نفت آبادان که در نیم فصل اول با اختلاف دو امتیاز به اکسون باخته بود؛ این بار به جای جبران با اختلاف بالاتری (۷۸ بر ۶۳) شکست خورد.
مدینه آلبوعلی سرمربی نفت به ۳ ثانیه گفت: صد در صد حضور بازیکنان ملی پوش در اکسون هم تاثیر داشته، چون ما فقط یک ماه اینجا تمرین کردیم؛ ولی آنها بازی کردند. از طرفی متأسفانه چیزهایی که از بازیکنان خودمان می‌خواستیم، اجرا نکردند.
او درباره کیفیت بازیکنان امسال تاکید کرد: بازیکنان ما بد نیستند و مقابل اکسون هم از جان مایه گذاشتند؛ ولی کمی بی‌تمرکز بازی کردند و باید ببینیم چه ایرادی داشتند.
 
تماشاگران ما مسابقات را نمی‌بینند
سرمربی نفت آبادان درباره شرایط برگزاری لیگ گفت: از آنجایی که مسابقات در آبادان نیست، هواداران خیلی کم بازی‌ها را تماشا می‌کنند. امیدواریم فدراسیون حداقل پلی آف را رفت و برگشت برگزار کنند، مثلا اگر ما و تیم گرگان در پلی آف به هم بخوریم، چرا باید مسابقات در تهران باشد؟
آلبوعلی تاکید کرد: حالا دیگر بیشتر شهرهای کشور از نظر کرونا در وضعیت آبی هستند. باشگاه ما حتی خیلی بهتر پروتکل‌های بهداشتی را رعایت می‌کند. شما مسابقات را در تهران دیده‌‌اید، بازی اول که تمام می‌شود؛ حتی یک بار سالن را ضدعفونی نمی‌کنند و تیم‌های بعدی وارد زمین می‌شوند.
 
تیم ما هم به بازیکن خارجی نیاز خواهد داشت
سرمربی نفت آبادان درباره شرایط امسال نفت برای جذب بازیکن خارجی گفت: با توجه به شرایط وزارت نفت نمی‌دانم جذب بازیکن خارجی به چه نحوی است. وقتی قرار است تیم‌های حریف، بازیکن خارجی با کیفیت داشته باشند؛ تیم ما هم به بازیکن خارجی نیاز خواهد داشت. به هر حال ما برای رقابت در مراحل بعد به مصاف آن تیم‌ها می‌رویم و اگر این رقابت برابر باشد، جذابیت مسابقات هم خیلی بیشتر می‌شود.
آلبوعلی درباره شرایط خود به عنوان مربی بومی ادامه داد: خوشبختانه باشگاه همه جوره با ما راه آمده و همه چیز خوب است. از آقای پارو مدیرعامل باشگاه هم به این دلیل تشکر می‌کنم.

بازگشت به صفحه اخبار