پایگاه خبری 3 ثانیه، اخبار بسکتبال - اخبار: سرمربی سپاهان: ۹ بازیکن از دسته یک آوردیم، قراردادهای کل تیم ۴ میلیارد بود
فرشته سیفی ناجی
بخش:
تریبون
تاریخ انتشار:
1400/12/27 21:37
سرمربی سپاهان: ۹ بازیکن از دسته یک آوردیم، قراردادهای کل تیم ۴ میلیارد بود


سرمربی سپاهان: ۹ بازیکن از دسته یک آوردیم، قراردادهای کل تیم ۴ میلیارد بود

سرمربی تیم بسکتبال سپاهان اصفهان گفت: مجموع قرارداد بازیکنان ما چهار میلیارد بود، در حالی که بازیکنان ملی پوش دو سه میلیارد می‌خواستند. گفته‌‌ام اگر همین تیم جوان را حفظ کنیم تا سه سال قهرمان می‌شویم.

به گزاش ۳ ثانیه؛ علی خسروی سرمربی سپاهان بعد از حذف در مرحلهٔ اول پلی آف لیگ برتر گفت: تیم جوان و جنگنده‌‌ای داریم. ما ۹ بازیکن از لیگ دسته یک آوردیم. هیچ مربی‌‌ای سابقه نداشته که این کار را انجام دهد و نتایج به این خوبی بدون بازیکن خارجی بگیرد. بازیکن پست پنج ما هم آسیب دیده بود و رسما بازیکن در این پست نداشتیم. تیم‌های قدری را با این شرایط بردیم. متاسفانه زور ما بیشتر نرسید.
سرمربی سپاهان افزود: امیدوارم باشگاه از این بازیکنان جوان حمایت کند و اجازه بدهند که این تیم حفظ شود. سال بعد هم یکی دو بازیکن برای تقویت تیم بگیریم. من با این تیم جوان، قهرمان لیگ دسته یک شدم، قبل از فصل به باشگاه گفتم که سه سال وقت دهید، همین تیم را قهرمان لیگ برتر ایران می‌کنم.
 
تیم یک میلیاردی منهای باتجربه‌ها
خسروی درباره سیاست جذب نکردن بازیکن خارجی و ملی پوش گفت: سیاست باشگاه این است که بازیکن خارجی نداشته باشیم. آنها در والیبال و هندبال هم بازیکن خارجی نگرفته‌‌اند، البته وضعیت فوتبال فرق دارد.
او با اشاره به افزایش قیمت قراردادها ادامه داد: بازیکن ملی پوش و شاخص هم می‌خواستیم؛ ولی هر کدام دو سه میلیارد پول می‌خواستند. تیم ما با ۴ میلیارد (قرارداد بازیکنان) بسته شده است. بازیکنان جوان من فقط یک میلیارد پول گرفته اند. در اصل تیم یک میلیاردی بوده و فقط بازیکنان باتجربه بیشتر پول گرفته اند. امیدوارم سال بعد این بودجه را افزایش دهند. چه ما باشیم یا نباشیم، هر کسی آمد با بودجهٔ خوبی تیم ببندد که درخور اسم سپاهان باشد.

بازگشت به صفحه اخبار