پایگاه خبری 3 ثانیه، اخبار بسکتبال - اخبار: احساس دوگانهٔ سرمربی سیرجان
فرشته سیفی ناجی
بخش:
تریبون
تاریخ انتشار:
1401/01/12 02:54
احساس دوگانهٔ سرمربی سیرجان


احساس دوگانهٔ سرمربی سیرجان

سرمربی تیم بسکتبال نظم آوران سیرجان تاکید می‌کند که از صعود تیم خود خوشحال و از حذف تیم مهرام در این مرحله ناراحت است.

به گزارش ۳ ثانیه؛ علی آرزومندی سرمربی تیم بسکتبال نظم آوران سیرجان در سری پلی آف دوم مقابل مهرام تهران تیم فصل قبل خود قرار گرفت. آرزومندی بعد از پیروزی ۲ بر یک در سری پلی آف مقابل مهرام گفت: «واقعا شانس برد این بازی بیشتر برای مهرام بود. شرایط خیلی سختی بود. فکر می‌کنم که اگر ما با تمام وجود مبارزه نمی‌کردیم و همه کمک نمی‌کردند، قطعا این اتفاق راحت نمی‌افتاد. پیش بینی می‌کردم که سری را رد کنیم و برنامه هم برای آن داشتیم. خدا را شکر اینطور پیش رفت.»
او درباره امتیازات کم در نیمه اول افزود: «فکر می‌کنم که آنالیز خیلی خوبی روی آنتون (پونکراشف) کرده بودند. خلاقیتی که در تیم ما وجود دارد، براساس پیک‌‌اند رول و بازیسازی این بازیکن است. خیلی خوب در نیمه اول، این بازیکن را کنترل کردند. به نظرم در این نیمه هم خیلی خوب دفاع کردیم و آن تیم گل نزد. بعد هم در نیمه دوم استراتژی خود را تغییر دادیم.»
 
قلبا از حذف مهرام ناراحتم
آرزومندی درباره رویارویی با مهرام تیم سابق خود گفت: «من ۱۶ سال در تیم مهرام بودم. صبح و شب با همکارها و آدم‌های آنجا برای موفقیت مهرام کار کردیم. نه فقط بزرگسالان، بلکه در همه رده‌های سنی مهرام دخیل بودم. حالا از قلب خود می‌گویم که مهرام نقش بزرگی در موفقیت‌های بسکتبال ما داشته است. بدون هیچ شعاری حرف می‌زنم، واقعا احساسی دوگانه است. به هر حال آدم از صعود به مرحله بعد خوشحال می‌شود؛ ولی قلبا ناراحتم که تیم مهرام در این مرحله به ما می‌خورد و اوت می‌شود.»
 
نظم باشگاه سیرجان
سرمربی سیرجان درباره عوامل رسیدن سیرجان به این مرحله تاکید کرد: «خیلی چیزها در موفقیت تیم دخیل است. نقش باشگاه، مدیران باشگاه، کادرفنی و بازیکنان در کنار هم مشهود است. ما باشگاهی داریم که خیلی متعهد است. روز اولی که با باشگاه نظم آوران قرارداد امضا کردم، شعار آنها این بود که دوست داریم یک مجموعهٔ منظم باشیم. الحق والانصاف در فصلی که من با آنها کار کردم، باشگاه متعهدی بودند. آنچه در توانشان بود و قول داده بودند، عملی کردند. نهایت تلاش خود را کردند که شرایط خوبی برای تیم به وجود بیاید و نتیجهٔ آن را هم دیدند.»
 
شانسی در قلبم برای فینال قائلم
آرزومندی درباره هدفگذاری اول فصل گفت: «این را خیلی از من پرسیدند. حتی در کنفرانس خبری قبل از فصل گفتم که هدفگذاری دو بعد مختلف دارد. یکی از نظر باشگاه که با توجه به بودجه و سال اولی بودن می‌خواستند که در بین هشت تیم برتر باشند. یکی هم از نظر خودم که همیشه می‌گفتم سقفی برای تیم قائل نیستیم. خودم می‌گویم که ایکس درصد برای قهرمانی، رفتن به فینال و… شانس داریم. این هدفگذاری در ذهن آدم است.»
سرمربی سیرجان در پاسخ به اینکه چند درصد شانس برای فینال قائل است؟ گفت: «درصد شانس قهرمانی را نمی‌توانم بگویم؛ اما در قلب خودم این شانس وجود دارد.»

بازگشت به صفحه اخبار