پایگاه خبری 3 ثانیه، اخبار بسکتبال - اخبار: خلاصه صحبت‌های بعد از بازی شیمیدر-گرگان
فرشته سیفی ناجی
بخش:
تریبون
تاریخ انتشار:
1401/01/19 20:39
خلاصه صحبت‌های بعد از بازی شیمیدر-گرگان


خلاصه صحبت‌های بعد از بازی شیمیدر-گرگان

مرحله نیمه نهایی لیگ برتر بسکتبال عصر دیروز با پیروزی گرگان مقابل شیمیدر آغاز شد. خلاصه‌‌ای از صحبت‌های مطرح شده بعد از این بازی را بخوانید.

به گزارش ۳ ثانیه؛ تیم بسکتبال شهرداری گرگان فصل قبل در مرحلهٔ نیمه نهایی موفق به شکست شیمیدر شده بود. رقابت دو تیم در نیمه نهایی امسال هم با پیروزی گرگان آغاز شد.
مهران حاتمی سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان در جمع خبرنگاران
«داوری عالی بود. مربیان هر دو تیم به دلیل فشار بازی، دچار استرس هستند و این طبیعی است.»
«همه ما به زمین می‌آییم و بسکتبال بازی می‌کنم که تماشاگران لذت ببرند. خوشحالم که حالا یک شهر خوشحالند.»
 
پری پتی بازیکن آمریکایی شهرداری گرگان در جمع خبرنگاران
«بایکس یکی از بازیکنان کلیدی گرگان مصدوم شد. امیدوارم زودتر سلامتی خود را به دست بیاورد. او بهترین دوست من است.»
«ما به حضور تماشاگران نیاز داشتیم. وقتی در کوارتر سوم از شیمیدر عقب افتادیم، هواداران انرژی زیادی دادند که نتیجه را جبران کنیم و به برد برسیم. ما در گرگان بهترین تماشاگران را داریم.»
 
مهران رجبی بازیگر سینما و تلویزیون در مصاحبهٔ تلویزیونی
«همه تیم‌ها خوبند و به همه تیم‌ها احترام می‌گذاریم؛ ولی به چند دلیل که خودم هم نمی‌دانم، دوستدار تیم گرگان شده ام. فکر می‌کنم شیمیدر سوراخ است!»
 
محمدرضا اسلامی کارشناس بسکتبال در مصاحبه با ۳ ثانیه
«فکر می‌کنم که استفاده نکردن بازیکنان پیرامونی شیمیدر از بازیکن داخلی در بازی پیک و رول باعث شد که نتوانند منطقهٔ رنگی را به دست بگیرند و بازیکنان شوتزن این تیم در موقعیت شوت مناسبی قرار نگرفتند.»
«گرگان یک دفاع را شروع کرد و همان را ادامه داد. شیمیدر به طور مکرر توپ‌هایی را از دست داد که در حملهٔ قبلی هم شبیه همان را می‌دیدیم. گرگان در حمله هم تیم خطرناکی است. جمشیدی، مظفری و بازیکن خارجی آنها که فوق‌العاده در اختیار تیم است، عملکرد خیلی خوبی داشتند.»
 
نوید رضایی فر بازیکن تیم شیمیدر قم در مصاحبه با ۳ ثانیه
«ما از اول بازی خوب نبودیم. در دفاع اشتباهات زیادی داشتیم و در حمله جاهایی عجولانه و بدون تمرکز بازی کردیم. امیدوارم در بازی دوم این اشتباهات را تکرار نکنیم.»
«هواداران گرگان خیلی پرمحبتند. دو سالی که گرگان بودم، خیلی از من و کل تیم حمایت کردند. طبیعی است که ناراحت باشند. ورزش حرفه‌‌ای است و بازیکن یک سال در یک تیم و سال بعد در تیم دیگری بازی می‌کند.»

بازگشت به صفحه اخبار