پایگاه خبری 3 ثانیه، اخبار بسکتبال - اخبار: صحبت‌های بعد از بازی ذوب آهن - سیرجان
فرشته سیفی ناجی
بخش:
تریبون
تاریخ انتشار:
1401/01/20 19:48
صحبت‌های بعد از بازی ذوب آهن - سیرجان


صحبت‌های بعد از بازی ذوب آهن - سیرجان

مسابقهٔ اول از سری نیمه نهایی ذوب آهن-سیرجان تحت تاثیر حواشی آخر بازی قرار گرفت و صحبت‌های اعضای تیم‌ها تحت تاثیر همین حواشی بود.

به گزارش ۳ ثانیه؛ تیم بسکتبال ذوب آهن اصفهان برای سومین بار در این فصل موفق به شکست نظم آوران سیرجان شد. صحبت‌های بعد از این بازی را بخوانید:
آرمان زنگنه بازیکن ذوب آهن اصفهان در مصاحبه با ۳ ثانیه
بازیکنان خارجی آن تیم شروع به تهدید کردند. این در شان بسکتبال نیست. بازیکن صرب آنها گفت که سرت را می‌بُرم. امیدوارم کمیته مسابقات و انضباطی این قضیه را پی گیری کنند.
 
نادر باقری مسئول کمیته مسابقات فدراسیون بسکتبال در مصاحبه با فارس
ساعت ۱۵ امروز جلسه رسیدگی به اتفاقات این بازی بود. ما جلوی این رفتارها و گردنکشی‌ها (تهدید بازیکن خارجی سیرجان) می‌ایستیم و فرقی هم ندارد بازیکن داخلی باشد یا خارجی.
 
سعید تابش نیا کاپیتان اسبق تیم ملی در مصاحبه با ۳ ثانیه
تماشاگر زیادی نیامده بود و این از قشنگی بازی کم کرده بود؛ ولی خب بازی خیلی قشنگی بود. به دلیل نزدیک بودنش، حاشیه‌هایی هم به وجود آمد که در یک دقیقه آخر، تبلور اتفاقات را دیدیم.
فکر می‌کنم که تفکر تیم سیرجان در کوارتر چهارم، خیلی سمت حاشیه‌های داوری رفت. بازیکنان این تیم عصبانی شدند و این روی مربی هم تاثیرگذار بود. کمی از اصل بسکتبال بیرون آمدند و وارد حاشیه شدند.
 
فرزاد کوهیان سرمربی ذوب آهن اصفهان در مصاحبه با ۳ ثانیه
به نظرم تا آخرین لحظات حاشیه‌‌ای نبود و روند بازی طی می‌شد. رفتار بازیکنان خارجی سیرجان معقول نبود. بازیکن خارجی آنها برای این به سمتم آمد که بعد از بازی با اعضای تیم حریف دست می‌دادم.
من اجازه ندادم که بازیکنانم حرکتی در این بازی انجام دهند. خودشان هم انقدر بالغ هستند که کاری انجام ندادند.
 
علی آرزومندی سرمربی تیم بسکتبال نظم آوران سیرجان در جمع خبرنگاران
سر بازی مهرام هم همین حرف را زدم. داوران نگاه یکسان ندارند، در حالی که باید نگاه عادلانه داشته باشند. به نظرم نگاه آنها در بازی ما با ذوب آهن مساوی نبود.

بازگشت به صفحه اخبار