پایگاه خبری 3 ثانیه، اخبار بسکتبال - اخبار: کوهیان: رئیس کمیته داوران چه کار می‌کند؟
فرشته سیفی ناجی
بخش:
تریبون
تاریخ انتشار:
1399/10/17 13:56
کوهیان: رئیس کمیته داوران چه کار می‌کند؟


کوهیان: رئیس کمیته داوران چه کار می‌کند؟

سرمربی تیم بسکتبال ذوب آهن گفت: نمی‌دانم رئیس کمیته داوران چه کار می‌کند؟ اصلا به اعتراضات رسیدگی نمی‌کنند.


به گزارش ۳ ثانیه؛ فرزاد کوهیان سرمربی ذوب آهن بعد از شکست مقابل مهرام تهران گفت: بازی را در واقع از ما گرفتند. به نظرم سوتی که در یک دقیقه و نیم به پایان بازی زده شد، خیلی حساس بود. فیلم بازی را قطعا می‌بینم، ولی چیزی که من در بازی دیدم، این سوت نباید زده می‌شد. بعد از آن هم جریان بازی کاملا تغییر کرد.
کوهیان ادامه داد: امیدوارم داورانی که برای بازی می‌گذارند، یکنواخت سود بزنند. یک بازیکن نباید ۱۰ خطا انجام دهد و هیچ اتفاقی رخ ندهد. من منکر بازی مهرام نیستم. تیم خوبی است و خیلی هم خوب بازی می‌کند، ولی معتقدم چند سوت حیاتی روی جریان بازی بسیار تاثیر گذاشت.

بازیکنان ما جانفشانی می‌کنند
او درباره تیم خود تاکید کرد: بازیکنان ما خیلی زحمت کشیدند. در دوران مربیگری خود برد و باخت زیاد داشته‌‌ام، ولی واقعا وقتی بازیکنان اینطور زحمت می‌کشند، با قلب خود بازی و جانفشانی می‌کنند و به این شکل چند سوت که زده نمی‌شود یا سوتی که زده می‌شود و در بازی تاثیر می‌گذارد، واقعا نمی‌دانم باید چه کنم.
سرمربی ذوب آهن با اشاره به اعتراضات قبلی گفت: نمی‌دانم رئیس کمیته داوران چه کار می‌کند، به اعتراضات اصلا رسیدگی نمی‌کنند. واقعا باید جوابگوی سالم و جوانمردانه برگزار کردن مسابقات باشند، ولی اینطور نیست.

کرونا نبود، بیشترین تماشاگر را داشتیم
کوهیان درباره رقابت قدیمی با مهرام افزود: ذوب آهن و مهرام همیشه بازی‌های زیبایی در لیگ دارند. اگر کرونا وجود نداشت، همیشه بیشترین تماشاگر را در این بازی داشتیم. هر دو باشگاه پیشینه‌‌ای دارند. مهرام ریشه دار است و بسیار به بسکتبال خدمت کرده، ذوب آهن هم به همین شکل ریشه دار بوده و خیلی به بسکتبال خدمت کرده است. نباید از تقابل این دو تیم گذشت. همه کسانی که دنبال بسکتبال هستند، از آن لذت می‌برند.

همه اعضا هیات مدیره برای بدرقه آمدند
سرمربی ذوب آهن درباره حمایت باشگاه از تیم بسکتبال گفت: قبل از اینکه برای بازی‌های این هفته بیاییم، همه اعضا هیات مدیره برای بدرقه تیم آمدند و واقعا علاقه خود را به تیم نشان دادند. آنها بسیار از اینکه تیم بسکتبال هست، خشنودند و واقعا تیم را حمایت می‌کنند.


بازگشت به صفحه اخبار