پایگاه خبری 3 ثانیه، اخبار بسکتبال - اخبار: آنا بهشتیان: ۲۰ کیلو از اول فصل کم کرده‌‌ام
فرشته سیفی ناجی
بخش:
تریبون
تاریخ انتشار:
1399/12/08 14:12
آنا بهشتیان: ۲۰ کیلو از اول فصل کم کرده‌‌ام


آنا بهشتیان: ۲۰ کیلو از اول فصل کم کرده‌‌ام

بازیکن اوکراینی- ایرانی تیم بسکتبال بانوان گروه بهمن گفت: همچنان سعی می‌کنم که به دوران اوج خود برگردم و از ابتدای فصل ۲۰ کیلو وزن کم کرده ام.


به گزارش ۳ ثانیه؛ آنا بهشتیان بازیکن اوکراینی گروه بهمن که با توجه به ازدواج با یک ایرانی، سهمیه داخلی محسوب می‌شود؛ دیروز با ۲۴ امتیاز، ۱۲ ریباند و ۴ پاس گل مقابل نارسینا بیشترین کارایی را برای تیمش داشت.
بهشتیان درباره تغییراتش نسبت به ابتدای فصل به خبرنگار ۳ ثانیه گفت: من فرزند یک سال و نیمه دارم. قبل از شروع این فصل دو سال به همین دلیل بازی نکرده بودم که زمانی طولانی است. حالا به تدریج حس می‌کنم که به زندگی قبلی بر می‌گردم. در این مدت از ابتدای فصل حدود ۲۰ کیلو وزن کم کرده ام.
او با اشاره به دوران قبل از وقفه دو ساله در بازی افزود: قبلا خیلی بازی من خوب بود، ولی برگشتن به همان فرم واقعا سخت است و کارهای مربوط به خانه و بچه هم وقت زیادی می‌گیرند. همچنان تلاش می‌کنم که به دوران اوج برگردم. گاهی تنها به باشگاه می‌روم یا به تنهایی تمرین شوت می‌کنم.

خدا به ما کمک کرد
بهشتیان درباره نزدیک شدن نارسینا در پایان بازی دیروز گفت: ما بازی را خیلی خوب شروع کردیم، ولی به نظرم اواخر بازی کمی خسته شدیم و در کوارتر چهارم تمرکز نداشتیم. از طرفی بازیکنان تیم حس کردند که بازی را برده‌‌ایم، در حالی که مرحله حذفی است و باید تا لحظه پایان بازی به تلاش خود ادامه دهیم.
بازیکن گروه بهمن تاکید کرد: فکر می‌کنم خدا در ثانیه‌های آخر بازی به ما کمک کرد. شماری هریس در کوارتر آخر همه شوت‌های خود را گل می‌کرد. انگار حس می‌کرد که به پیروزی در این بازی نیاز دارند. مشکل ما در دفاع بود. بازی را بردیم، ولی کوارتر آخر را به دلیل دفاع خود باختیم.

خودم را آماده قهرمانی می‌کنم
بهشتیان درباره فینال گفت: خودم را آماده می‌کنم که یک قهرمانی به دست بیاورم و مدال بگیرم. پنجشنبه بعد با مهرام بازی داریم. به نظرم آنها بازی ما را در مرحله نیمه نهایی مقابل نارسینا آنالیز کرده‌‌اند و کار سختی خواهیم داشت.


بازگشت به صفحه اخبار