پایگاه خبری 3 ثانیه، اخبار بسکتبال - اخبار: سالها در پتروشیمی پول گرفتند و یک کلمه حرف نزدند!
فرشته سیفی ناجی
بخش:
تریبون
تاریخ انتشار:
1399/06/23 22:30
سالها در پتروشیمی پول گرفتند و یک کلمه حرف نزدند!


سالها در پتروشیمی پول گرفتند و یک کلمه حرف نزدند!علی دورقی بازیکن با تجربه خوزستانی در مجموع هشت فصل برای پتروشیمی بازی کرده و حالا از اهالی بسکتبال شکایت دارد که انقدر راحت از انحلال پتروشیمی گذشتند.


به گزارش ۳ ثانیه؛ علی دورقی و حامد حدادی از بازیکنان خوزستانی بودند که برای نگه داشتن پتروشیمی در بسکتبال تلاش کردند. دورقی از بی‌تفاوتی سایر اهالی بسکتبال گله دارد و می‌گوید:

«تعجب می‌کنم بازیکنان و مربیانی که به ماهشهر آمدند و پول‌های خوبی هم گرفتند؛ هیچ کدام حرف نزدند. آقایان مربی باتجربه، شما چند سال بعد که پتروشیمی بازگردد، باز هم به آنجا نمی‌آیید و پول نمی‌گیرید؟»

«همه این افراد در کنار بازیکنان برای پتروشیمی زحمت کشیدند؛ اما من میزان پول دریافتی بازیکنان فصل قبل و سالهای قبل پتروشیمی را می‌دانم؛ حداقل به اندازه پولی که گرفتید، احترام قائل شوید و یک مصاحبه کنید که چرا پتروشیمی را می‌خواهید منحل کنید؟»

«متاسفانه حتی خبرنگاران هم پی گیر نشدند. همه باید جلو بیایند، مگر می‌توان پتروشیمی را منحل کرد؟ شما در خیابان راه می‌روید، کسی بیاید و بگویید بسکتبال بازی می‌کنید؛ می‌پرسند که پتروشیمی یا مهرام؟ بسکتبال را مردم به این شکل می‌شناسند.»

«زمانی تیم حفاری اهواز هم منحل شد و دیگر تیمی در این شهر ندیدیم. حالا من شخصا هر کاری از دستم بر می‌آید، برای حفظ پتروشیمی انجام می‌دهم، چون می‌دانم که اگر این تیم برود، دیگر امکان برگشت آن نیست و به سرنوشت حفاری دچار می‌شود.»

«حامد حدادی هم در حال حاضر پی گیر ماجراست و حتی گفته بود اگر چین نروم، حاضر می‌شوم برای حفظ تیم به پتروشیمی بیایم و با بازیکنان بومی و خارجی کار کنیم.»

«چه من باشم یا نه، هیچ اهمیتی ندارد. فقط پتروشیمی باشد. متاسفانه مسئولانی که با آنها صحبت می‌کنیم، می‌گویند چرا هیچکس صحبتی نکرده است؟ چرا سر و صدایی بلند نشد؟»

«یعنی واقعا وزارت نفت بودجه ندارد؟ پس بقیه تیم‌های مربوط به نفت را هم منحل کنید. چرا آنها همچنان هستند و نماینده مردم آبادان برای نفت آبادان، هشت میلیارد بودجه می‌گیرد؟ مگر نمی‌گویید که بودجه کم است، خب با نصف بودجه سال‌های قبل، تیمی با بازیکنان بومی روانه لیگ کنید.

بازگشت به صفحه اخبار