پایگاه خبری 3 ثانیه، اخبار بسکتبال - اخبار: پلی آفس ان بی‌ای؛ هاردن بازی را درآورد
فرشته سیفی ناجی
بخش:
NBA
تاریخ انتشار:
1402/02/18 11:05
پلی آفس ان بی‌ای؛ هاردن بازی را درآورد


پلی آفس ان بی‌ای؛ هاردن بازی را درآورد

سری بوستون-سیکسرز به کمک جیمز هاردن مساوی شد و فینیکس و ناگتس هم در روز خوب بوکر-دورنت به تساوی رسیدند.

۳  ثانیه- سید مرتضی ملائکه؛ جیمز هاردن در چهارمین مسابقه از سری سیکسرز-سلتیکس، ابتدا بازی را به اورتایم کشاند و سپس در اورتایم با یک سه‌امتیازی بسیار مهم و کلاچ، بازی را با نتیجه ۱۱۶ به ۱۱۵ به سود فیلادلفیا سونی‌سیکسرز به پایان رساند. هاردن در این بازی ۴۲ امتیاز (۷۰ درصد فیلدگل)، ۸ ریباند و ۹ اسیست ثبت کرد. این چهل و هفتمین باری بود که او توانست در یک بازی پلی‌آفس بیش از ۳۰ امتیاز کسب کند.
جوئل امبید هم اگرچه در دقایق پایانی توسط هارفورد به خوبی مهار شده بود و دو بار هم توسط او بلاک شد، بازی را با ۳۴ امتیاز و ۱۳ ریباند تمام کرد. باقی بازیکنان سیکسرز شب خوبی در امتیازآوری نداشتند.
آن طرف بوستون سلتیکس به معنی واقعی یک تیم با عمق بالا بود و بازیکنان بیشتری در امتیازآوری سهیم بودند. تیتم به عنوان رهبر تیم با اینکه در کوارتر اول فقط ۲ امتیاز کسب کرده بود؛ بازی را با ۲۴ امتیاز و ۱۸ ریباند تمام کرد. براون، اسمارت و براگدن به ترتیب ۲۳، ۲۱ و ۱۹ امتیاز ثبت کردند.
با این نتیجه حداقل دو بازی دیگر از این سری جذاب وجود خواهد داشت.
سیکسرز ۲
سلتیکس ۲
زوج دورنت و بوکر سری را برگرداندند
درخشش دوین بوکر و کوین دورنت در دو بازی اخیر، سری فینیکس-ناگتس را ۲-۲ برابر کرد. امروز دوین بوکر با ۳۶ امتیاز (۱۴ از ۱۸ فیلدگل) و ۱۲ اسیست و کوین دورنت با ۳۶ امتیاز و ۱۱ ریباند به دست آوردند و توانستند در یک بازی نزدیک، دنور ناگتس را با نتیجه ۱۲۹ به ۱۲۴ شکست دهند. بوکر در بازی قبلی هم ۴۷ امتیاز کسب کرده بود.
آن طرف نیکولا یوکیچ هرکاری کرد نتوانست از پس فینیکس سانز بربیاید. یوکیچ در این بازی ۵۳ امتیاز و ۱۱ اسیست ثبت کرد. بازی پنجم در دنور برای هر دو تیم حیاتی خواهد بود.
فینیکس ۲
ناگتس ۲

بازگشت به صفحه اخبار