پایگاه خبری 3 ثانیه، اخبار بسکتبال - اخبار: حدادی: سخت کار کردم تا بعد از جراحی برگردم
فرشته سیفی ناجی
بخش:
داخلی (آقایان)
تاریخ انتشار:
1402/06/02 15:41
حدادی: سخت کار کردم تا بعد از جراحی برگردم


حدادی: سخت کار کردم تا بعد از جراحی برگردم

ستاره تیم ملی بسکتبال با اشاره به چهارمین حضور خود در جام جهانی گفت: جراحی سنگینی داشتم و سخت کار کردم تا به بازی برگردم.

به گزارش ۳ ثانیه؛ نشست خبری رسمی تیم ملی بسکتبال پیش از شروع جام جهانی در جاکارتا برگزار شد. حامد حدادی کاپیتان تیم ملی ایران در این نشست به تغییر نسل تیم ملی ایران اشاره کرد و گفت: «ما نگاه به آینده داریم. کادرفنی جدیدی داریم که در دو ماه و نیم گذشته با بازیکنان جوان سخت کار کرده‌اند. امیدوارم که نتیجهٔ خوبی بگیریم.»
حدادی درباره آخرین حضور خود افزود: «این چهارمین جام جهانی من است و برای حضور در اینجا هیجان زده‌ام. همانطور که می‌دانید جراحی سنگینی روی آشیل پای خود هشت ماه قبل داشتم. سخت کار کردم تا به زمین برگردم. می‌خواهم از خانواده، دکترها و کادرفنی تشکر کنم که برای بازگشت من به بسکتبال صبور بودند. فکر می‌کنم که این آخرین جام جهانی من است. دوست دارم که به هم تیمی‌ها و بازیکنان جوان تیم کمک کنم، البته به کمک آنها هم نیاز دارم.»
او با اشاره به اولین مسابقه مقابل برزیل گفت: «ما در جام جهانی ۲۰۱۴ مقابل برزیل بازی کردیم. بازی سختی برایمان بود. حالا هر دو تیم تغییر نسل داشته‌اند. به نظرم رقابت خوبی برای هر دو تیم است.»
 
دمیر: مطمئنم بازیکنان ما تا آخرین لحظات می‌جنگند
هاکان دمیر سرمربی تیم ملی ایران هم در این نشست گفت: «همانطور که حامد گفت، ما تغییر نسل داده‌ایم. بدون شک در مسابقات می‌جنگیم تا بهترین عملکرد ممکن را داشته باشیم. من از کار کردن با این گروه لذت می‌برم. مطمئنم که آنها در زمین کنار یکدیگر بوده و تا آخرین لحظات می‌جنگند.»
دمیر درباره نسل جدید بازیکنان ایران افزود: «من ۲۵ سال در لیگ سرمربیگری کرده‌ام و تا پارسال دستیار ارگین آتامان در تیم ملی ترکیه بودم. می‌توانم به شما بگویم که این گروه جوان از سطح بالای بین المللی برخوردارند. آنها فقط نیاز دارند که کنار هم بازی کرده و از بازیکنان باتجربه یاد بگیرند. مطمئنم که این بازیکنان در سال‌های آینده، نمایش سطح بالایی از بسکتبال ایران خواهند داشت.»
سرمربی تیم ملی بسکتبال ایران همچنین در پاسخ به سوال خبرنگار برزیلی گفت «تیم برزیل بازیکنان خوبی به خصوص در پست سنتر دارد و همچنین بازیکنان پیرامونی این تیم باتجربه هستند. آنها در تابستان، بازی‌های خوبی انجام داده‌اند و شانس زیادی برای صعود دارند؛ اما ما هم از این تیم و سیستم‌های بازی آنها شناخت داریم.»

بازگشت به صفحه اخبار