پایگاه خبری 3 ثانیه، اخبار بسکتبال - اخبار: حدادی: سعی می‌کنیم امتیازات استیونز را کمتر کنیم
فرشته سیفی ناجی
بخش:
تریبون
تاریخ انتشار:
1403/01/20 16:53
حدادی: سعی می‌کنیم امتیازات استیونز را کمتر کنیم


حدادی: سعی می‌کنیم امتیازات استیونز را کمتر کنیم

ستارهٔ تیم بسکتبال نفت آبادان بعد از پیروزی مقابل طبیعت درباره بازیکن خارجی حریف گفت: سعی می‌کنیم که امتیازات استیونز را در بازی بعد کمتر کنیم. به هر حال او امتیازات خود را می‌آورد.

حامد حدادی بعد از اولین پیروزی در پلی آف لیگ برتر به خبرنگار ۳ ثانیه گفت: بازی خیلی سنگینی بود. خدا را شکر بردیم. تیم طبیعت مربی خیلی خوب، بازیکنان ملی پوش و دو بازیکن خارجی دارد. سعی کردیم در بازی بمانیم. احسان را هم نداشتیم و مصدوم بود. واقعا جای تشکر از بازیکنان تیم دارد که تلاش خود را کردند.
بازیکن نفت آبادان ادامه داد: امیدوارم سوای برد و باخت، بازی بعد هم بسکتبال زیبایی ببینیم و در دفاع و حمله قشنگ بازی کنیم. کمی برای دفاع از بازیکن آمریکایی طبیعت مشکل داشتیم. سعی می‌کنیم او را آنالیز کرده و امتیازاتش را کمتر کنیم. به هر حال او امتیازات خود را می‌آورد.
 
باشگاه برای خارجی حمایت نکرد
حدادی درباره بازی در لیگ ایران تاکید کرد: واقعا دلم برای لیگ ایران و هیجانش تنگ شده بود. همچنین خوشحالم که خانواده‌ام برای دیدن بازی آمده بودند و جمع خوزستانی‌ها هم اینجا بودند.
او با اشاره به نداشتن بازیکن خارجی ادامه داد: ما نیاز به حمایت بیشتری داشتیم. متاسفانه مدیران تیم زیاد برای بازیکن خارجی حمایت نکردند. حالا این حرف‌ها گذشته است و باید همه سعی و تلاش خود را کنیم که در بازی‌های پیش رو بدون بازیکن خارجی با تیم‌های مقابل بجنگیم.
 
خیلی در بازی خسته شده بودم
کاپیتان سابق تیم ملی که آماری نزدیک به تریپل دابل در بازی دیروز ثبت کرد، در پاسخ به اینکه آیا برای خداحافظی از تیم ملی عجله نکرده است؟ افزود: هر آمدنی به هر حال رفتنی دارد. من آن موقع تصمیم گرفتم که از تیم ملی خداحافظی کنم. دوست داشتم که در یک تورنمنت خوب خداحافظی کنم و آن اتفاق در جام جهانی افتاد.
حدادی درباره بازی دیروز ادامه داد: در بازی مقابل طبیعت هم خسته شده بودم و تا حدودی کم آورده بودم. سعی کردم گاهی در زمان ضد حمله سرعتم را حفظ کنم. کوارتر سوم خیلی خسته شده بودم، آن تیم وقت استراحت گرفت؛ ولی باز گفتم که آقا حماد تعویض نکن و اجازه بده در زمین باشم. خدا را شکر بردیم.
 
صدیقی: تیم ما با آمدن حدادی بهتر شده است
امیر صدیقی دیگر بازیکن نفت آبادان هم بعد از بازی گفت: تیم ما از روزی که حدادی آمده، خیلی بهتر شده است. امیدوارم با حضور او امسال بهترین نتیجه را بگیریم. آرزوی خودم این است که تیم آبادان را در فینال ببینم.
صدیقی درباره بازی خود بعد از ورود حدادی افزود: حامد بازیکن خیلی باهوشی در پست پنج است و پاس‌های خیلی خوبی به بازیکنان دیگر می‌دهد.
بازیکن نفت آبادان درباره رویارویی با سعید داورپناه در تیم نفت آبادان گفت: قبلا با سعید بازی کردم. زمان گرگان هم پست سه بودم و روبروی همین تیم آبادان بازی کردم. می‌دانستم که بازی مقابل سعید چطور است. او بازیکن خیلی خوبی هم هست. در هر حال فرقی ندارد، بازی پلی آف است و نباید نگاه کنی که چه کسی مقابلت قرار دارد.
مصاحبه از شهریار افشارها

بازگشت به صفحه اخبار