پایگاه خبری 3 ثانیه، اخبار بسکتبال - اخبار: معزی فر: کمیته فنی درباره بازیکن خارجی گرگان تصمیم می‌گیرد
فرشته سیفی ناجی
بخش:
داخلی (آقایان)
تاریخ انتشار:
1403/01/21 21:13
معزی فر: کمیته فنی درباره بازیکن خارجی گرگان تصمیم می‌گیرد


معزی فر: کمیته فنی درباره بازیکن خارجی گرگان تصمیم می‌گیرد

سرپرست سازمان لیگ بسکتبال تاکید کرد که هنوز تصمیمی درباره بازیکن خارجی جدید گرگان نگرفته‌اند و کمیته فنی باید در این باره پاسخگو باشد.

به گزارش ۳ ثانیه؛ فدراسیون بسکتبال پیش از شروع مرحله پلی آف لیگ برتر در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که تیم‌ها تا پایان وقت اداری یکشنبه ۱۹ فروردین برای ارائه LOC و مدارک پزشکی بازیکنان خارجی فرصت دارند.
باشگاه شهرداری گرگان هم روز یکشنبه از جذب «اوروش لوکاویچ» بازیکن صربستانی خبر داد. این بازیکن یک روز قبل از اعلام این خبر در لیگ مونته نگرو بازی کرده بود و به همین دلیل برای تیم‌های حریف سوال پیش آمد که چطور LOC (نامه ترخیص از کشور قبلی) این بازیکن تا روز یکشنبه به فدراسیون رسیده است و فدراسیون بسکتبال به تخلف از آیین نامه متهم شد.
محسن معزی فر سرپرست سازمان لیگ بسکتبال در این باره به ۳ ثانیه توضیح داد: «ما هنوز تصمیمی درباره بازیکن خارجی گرگان نگرفته‌ایم. موضوع را به کمیته فنی ارجاع داده‌ایم تا طبق شرایط و آیین نامه بررسی کنند. جلسهٔ این کمیته هم بعد از تعطیلات برگزار می‌شود.»
معزی فر همچنین در پاسخ به اینکه ظاهرا جواد داوری رئیس فدراسیون به باشگاه‌ها گفته که از نظر او لوکاویچ بازیکن گرگان است، تاکید کرد: «من نمی‌دانم که نظر آقای داوری چیست؛ ولی او عضو کمیته فنی سازمان لیگ نیست و این کمیته درباره موضوع تصمیم می‌گیرد.»
کمیته فنی فدراسیون بسکتبال علاوه بر مسئولان سازمان لیگ شامل این افراد است: محمد کرمانشاهی، ایرج لارودی، فریدون سلیمیان، احمد صالح زاده و نادر باقری

بازگشت به صفحه اخبار