پایگاه خبری 3 ثانیه، اخبار بسکتبال - اخبار: تیم‌های اکسون و آفتاب اهواز: آزمایش کرونا واقعی بود
فرشته سیفی ناجی
بخش:
تریبون
تاریخ انتشار:
1399/08/13 20:11
تیم‌های اکسون و آفتاب اهواز: آزمایش کرونا واقعی بود


تیم‌های اکسون و آفتاب اهواز: آزمایش کرونا واقعی بود

بهرام رمضان سرمربی تیم آفتاب زاگرس اهواز و مسعود عماری مدیر تیم اکسون تهران، اتهام خبر جعلی کرونا برای تعویق مسابقات را رد می‌کنند.

به گزارش ۳ ثانیه؛ بعد از اخبار ابتلای تعداد زیادی از بازیکنان چند تیم به کرونا، این شائبه پیش آمد که آیا تیم‌ها برای خریدن وقت بیشتر، این اخبار را اعلام می‌کنند؟ مسعود عماری مدیر تیم اکسون دیروز تاکید کرد که تیمش در آزمایشگاه رویان آزمایش داده و جواب‌ها مشخص است. ضمن اینکه ورکیچ بازیکن خارجی تیم هم رسیده و نیازی به وقت بیشتر ندارند.
بعد از آن اعلام شد که ۵ بازیکن آفتاب زاگرس اهواز به کرونا مبتلا شدند و این بار شائبه‌ها شدت گرفت. بهرام رمضان سرمربی تیم اهوازی توضیح می‌دهد: «عصر شنبه یک بار آزمایش کرونا دادیم و پنج نفر مثبت در آمدند که دیروز دوباره آزمایش دادند تا اگر خطایی پیش آمده باشد، مشخص شود. جواب آن هم فردا می‌آید. ما به محض مشخص شدن نتیجه آزمایش‌ها، آن پنج نفر را قرنطینه کردیم؛ اما در هر حال کنار تیم بودند و شاید خودمان هم حالا گرفته باشیم.»
رمضان تاکید می‌کند که با دو تیم قوی بازی دارند و به نفعشان بود که بازی کنند.
سرمربی آفتاب اهواز می‌گوید: «ما برای رقابت خوب می‌رویم؛ اما در هر حال گرگان و آبادان تیم‌های سابقه داری هستند که زیرساخت هم دارند. واقعیات را نمی‌توان کتمان کرد، به نفع ما بود که با این دو تیم قوی در این مقطع روبرو شویم و بعد از آن هم به دلیل بازی‌های ملی، ۲۵ روز تعطیل بود و وقت کافی داشتیم.»
**اسپانسر جا زد؟ تیم به دسته یک می‌رود؟
علاوه بر این بحث‌ها از اهواز شنیدیم که اسپانسر تیم آفتاب زاگرس جا زده و به بازیکنان هم گفته می‌شود که پول ندارند.
سرمربی آفتاب زاگرس این بحث‌ها را تکذیب می‌کند و می‌گوید که تیم به کارش ادامه می‌دهد.

بازگشت به صفحه اخبار