پایگاه خبری 3 ثانیه، اخبار بسکتبال - اخبار: شماری هریس: کسی من را متوقف نکرد/ تیلر باعث پیروزی گروه بهمن شد
فرشته سیفی ناجی
بخش:
تریبون
تاریخ انتشار:
1399/12/02 15:18
شماری هریس: کسی من را متوقف نکرد/ تیلر باعث پیروزی گروه بهمن شد


شماری هریس: کسی من را متوقف نکرد/ تیلر باعث پیروزی گروه بهمن شد

بازیکن آمریکایی تیم بسکتبال بانوان نارسینا اعتقاد دارد که کسی او را در بازی اول نیمه نهایی متوقف نکرد و بیشتر مشکل از خودش بود.


به گزارش ۳ ثانیه؛ شماری هریس بعد از یک باخت با تیم نارسینا در مرحله نیمه نهایی لیگ برتر می‌گوید: «بازی اول نیمه نهایی برای ما مثل اثر دومینو بود. یک اشتباه داشتیم، بعد همه چیز به هم ریخت و نتوانستیم به موقع برگردیم.»
او درباره رویارویی با تیلر دیر بازیکن جدید گروه بهمن توضیح می‌دهد: «من و تیلر همدیگر را می‌شناختیم. ما در کالج روبروی هم بازی کرده بودیم و در اینستاگرام دنبال می‌کنیم. به نظرم تیلر بازی گروه بهمن را خیلی تغییر داد و این تنها دلیلی بود که به گروه بهمن باختیم.»


بازیکن نارسینا با اشاره به ۶ از ۲۲ پرتاب منطقه‌‌ای موفق می‌گوید: «شوت‌هایم در بازی اول مقابل گروه بهمن گل نمی‌شد، یکی از آن روزهایی بود که توپ‌ها گل نمی‌شوند. هیچکس من را متوقف نکرد و بیشتر مشکل از خودم بود.»

 

باید راه بازی بدون کاتیا را پیدا کنیم
هریس درباره مصدومیت کاتیا فولادوند هم تیمی خود تاکید می‌کند: «کاتیا بخش مهمی از تیم ما بود و باید راهی پیدا کنیم که بدون او بازی کنیم. حالا شاید از نظر فیزیکی با آنها تفاوت داشته باشیم و مجبور شویم که بیشتر در منطقه پیرامونی بازی کنیم.»
او درباره مسابقه دوم نیمه نهایی می‌گوید: «باید بازی این هفته را تماشا کنیم، ایرادات خود را برطرف کنیم و برای دو بازی آماده شویم.»


بازگشت به صفحه اخبار