پایگاه خبری 3 ثانیه، اخبار بسکتبال - اخبار: سرمربی بندرعباس: بازیکنانم یک ریال دریافت نکرده‌‌اند
فرشته سیفی ناجی
بخش:
تریبون
تاریخ انتشار:
1399/12/13 21:25
سرمربی بندرعباس: بازیکنانم یک ریال دریافت نکرده‌‌اند


سرمربی بندرعباس: بازیکنانم یک ریال دریافت نکرده‌‌اند

سرمربی تیم بسکتبال شهرداری بندرعباس گفت: فصل تمام شد و بازیکنانم هیچ دریافتی برای این فصل نداشته اند.

به گزارش ۳ ثانیه؛ رضا هنگام پور سرمربی تیم بسکتبال شهرداری بندرعباس گفت: آخرین بازی فصل را مقابل مس کرمان انجام دادیم، بدون اینکه بازیکنان یک ریال دریافتی برای این فصل داشته باشند. هر چه هم تا به حال گرفته‌‌اند، طلب فصل قبل بوده است.
او با توصیف شرایط تیمش افزود: همه بازیکنان در رختکن بودند و نمی‌خواستند در بازی مقابل مس وارد زمین شوند. به آنها گفتیم که آبرویمان می‌رود. بازیکنان خارجی هم ۱۵ دقیقه قبل از شروع مسابقه برای گرم کردن آمدند.
هنگام پور تاکید کرد: ۵۰ درصد آمادگی تیم از طرف ما انجام می‌شود. ۵۰ درصد دیگر هم به مسائل روحی و روانی بر می‌گردد. به نظرم شرایط مالی واقعا روی کیفیت بازی تیم تاثیر گذاشته است، البته باز هم مقابل مس کرمان ۸۲ بر ۸۰ باختیم و شاید اگر من تصمیمات بهتری می‌گرفتم، بازی را می‌بردیم.
وضعیت شهر ما از نظر کرونا بهتر است
سرمربی بندرعباس درباره برنامه ریزی ادامه لیگ گفت: چند بار گفته‌‌ام که برگزاری بازی‌ها در تهران با شرایط هزینه‌‌ای که تیم‌های شهرستانی می‌کنند، درست نیست. وضع شهر ما از نظر شرایط کرونا خیلی بهتر از تهران است. مطمئن باشید این نوع بازی که از تیم‌های شهرستانی در سالن آزادی می‌بینید، در شهر خودشان خیلی بهتر است.
او با اشاره به نظرات سایر تیم‌ها گفت: خیلی از تیم‌های شهرستانی ناراحتند که چرا همه مسابقات فصل عادی و پلی آف در تهران برگزار می‌شود. فوتسال را مثال می‌زنم که حتی لیگ یک آنها هم در شهر خودشان برگزار می‌شود. خیلی از رشته‌ها به صورت رفت و برگشت مسابقه می‌دهند، چرا ما به تهران بند کرده ایم؟
معلوم نیست در نوروز بلیت پیدا شود
هنگام پور درباره برنامه ریزی پلی آف دوم در نوروز گفت: درست است که می‌گوییم به دلیل کرونا کسی مسافرت نمی‌رود؛ اما در اصل اینطور نیست. یک تعطیلی می‌شود، از هر مسیری که ببندید، مسافران از مسیر دیگری می‌آیند. مسیر هوایی را که نبسته‌‌اند، به خصوص شهر ما که از همه شهرها برای سفر می‌آیند.
سرمربی بندرعباس ادامه داد: ما برای تهیه بلیت هواپیما به مشکل می‌خوریم. اگر صعود کنیم، باید از سوم فروردین بلیت بگیریم و به تهران بیاییم. در حالت عادی که قیمت بلیت، یک میلیون تومان است، در آن زمان نمی‌دانم چقدر می‌شود. آن هم در شرایطی که بلیت گیر بیاوریم.

بازگشت به صفحه اخبار