پایگاه خبری 3 ثانیه، اخبار بسکتبال - اخبار: کاپیتان تیم ملی جوانان: این تیم با قبلی‌ها فرق دارد
فرشته سیفی ناجی
بخش:
تریبون
تاریخ انتشار:
1399/12/28 13:04
کاپیتان تیم ملی جوانان: این تیم با قبلی‌ها فرق دارد


کاپیتان تیم ملی جوانان: این تیم با قبلی‌ها فرق دارد

کاپیتان تیم ملی بسکتبال جوانان اعتقاد دارد تیم فعلی با دوره‌های قبلی تیم جوانان که در جام جهانی موفق نبودند، تفاوت‌هایی دارد.


به گزارش ۳ ثانیه؛ تیم ملی بسکتبال جوانان که در قالب تیم باشگاهی کوچین در لیگ برتر هم حضور دارد، از شروع سال ۱۴۰۰ دو ماموریت بزرگ دارد: آماده‌سازی برای جام جهانی و حضور در یک چهارم نهایی لیگ برتر.
پارسا فلاح کاپیتان تیم ملی جوانان درباره نتیجه جام جهانی توضیح می‌دهد: این تیم فرقی با بقیه تیم‌های جوانان دارد، مثلا اگر تیمی سال ۲۰۱۸ مسابقه داشت، از سال ۲۰۱۶ تشکیل می‌شد. تیم ما از سال ۲۰۱۴ کار خود را شروع کرده است.
فلاح افزود: هر چه کار بیشتری انجام دهی، نتیجه بهتری هم می‌گیری. فرق ما با بقیه تیم‌های ملی این است که چند سال بیشتر کار کرده‌‌ایم و با هم بوده ایم. این کمک می‌کند که نتیجه بهتری بگیریم.
تیم ملی بدون آقامیری و آقاجانپور ضعیف نیست
ملی پوش جوانان درباره غیبت دو بازیکن تاثیرگذار تیم کوچین در جام جهانی گفت: قطعا نبودن آنها تاثیر می‌گذارد. متین و جلال از بقیه بازیکنان تیم یکی دو سال بزرگترند و به همین دلیل در جام جهانی نیستند، ولی تیم ملی ما آنقدر ضعیف نیست که بگوییم فقط آن دو بازیکن هستند. به نظرم می‌توانیم در جام جهانی کار خوبی انجام دهیم و رنکینگ تیم را در جهان افزایش دهیم.
ما با خبر جهانی به یک چهارم لیگ برتر صعود کردیم
فلاح درباره صعود به یک چهارم لیگ برتر، یک روز بعد از جهانی شدن گفت: به نظرم خبر جهانی شدن را که به ما گفتند، باعث شد که تیم محکمتر به بازی آخر با آویژه بیاید و نشان بدهیم که رفتن به مسابقات جهانی حق ماست. این تیم شش سال صبح تا شب تمرین کرده بود و بعد گفتند که نمی‌توانید به جام جهانی بروید. انگیزه ما در آن زمان خیلی پایین آمده بود. وقتی دوباره گفتند که می‌توانید به جام جهانی بروید، خیلی در بردن آخرین مسابقه پلی آف لیگ برتر هم تاثیر داشت.
بازیکن جوانان ۲۰۲۰ درباره احتمال کسب حداقل یک برد مقابل مهرام در یک چهارم گفت: چرا فقط یک برد؟ ما هیچوقت برای باخت وارد زمین نشده ایم. فکر این نیستیم که فقط یک برد بیاوریم. همه بازیکنان حتی برای شکست دادن مهرام در این سری می‌رویم.


بازگشت به صفحه اخبار