پایگاه خبری 3 ثانیه، اخبار بسکتبال - اخبار: توضیح حدادی درباره از دست دادن رژه المپیک
فرشته سیفی ناجی
بخش:
داخلی (آقایان)
تاریخ انتشار:
1400/04/29 18:28
توضیح حدادی درباره از دست دادن رژه المپیک


توضیح حدادی درباره از دست دادن رژه المپیک

ستارهٔ تیم ملی بسکتبال ایران توضیح می‌دهد که چطور مراسم افتتاحیهٔ المپیک ۲۰۰۸ را از دست داد و احتمال از دست دادن رژه در این المپیک هم برایش وجود دارد.

به گزارش ۳ ثانیه؛ حامد حدادی در کنار سعید داورپناه و صمد نیکخواه بهرامی، دومین حضور در المپیک را تجربه می‌کند؛ اما برخلاف این دو بازیکن تا به حال حضور در رژه المپیک را تجربه نکرده و ممکن است این بار هم چنین شانسی نداشته باشد.
حدادی در پاسخ به سوال ۳ ثانیه در این باره گفت: قبل از المپیک ۲۰۰۸، اینجا سایز گرفتند و دو بار هم برای پرو لباس افتتاحیه رفتیم. وقتی به پکن رفتیم و می‌خواستیم لباس‌های خود را بپوشیم، متوجه شدیم که لباس‌ها اندازهٔ من، علی دورقی و موسی نبی پور نیست.
 
لباس اندازهٔ داورپناه
حدادی برای توضیح اندازهٔ لباس‌ها افزود: فکر می‌کنم شلوارم را حامد سهراب نژاد پوشید و کت هم اندازهٔ سعید داورپناه بود. نمی‌دانم دیگر دست‌های من را با سعید یک اندازه در نظر گرفتند، چون لباس کاملا اندازهٔ او بود.
ملی پوش بسکتبال تاکید کرد: آن رژه بزرگترین آرزوی من بود، متاسفانه نشد که بروم. امسال هم فکر می‌کنم که به دلیل شرایط کرونا زیاد امکان حضور ورزشکاران نباشد و احتمال حضور ما ۵۰-۵۰ باشد. در واقع دو بار به المپیک رفتیم و شاید هر دو بار رژه نروم.
 
اولین تمرین پنج نفره در بازی مقابل اسپانیا
او درباره فرصت کم تمرین به دلیل مصدومیت گفت: فرصت تمرین خیلی کم داشتم. واقعا مجبور بودم و زودتر هم برگشتم. هنوز زانویم به طور کامل خوب نشده و آسیب دیدگی وجود دارد. روزی چهار مسکن می‌خورم تا به تمرینات برسم. سعی می‌کنم این بازی‌ها را بگذرانم و بعد از برگشت به پای خود برسم.
حدادی درباره اولین تمرین با تیم ملی توضیح داد: اولین تمرین پنج به پنج من در بازی با اسپانیا بود. این برای خودم تعجب آور بود؛ ولی مجبور بودم، چون واقعا فرصت نداشتم و نمی‌شد که حتی یک روز دیگر را هم از دست بدهم. آنجا از آقای شاهین طبع خواستم که به من فرصت بدهد تا از نظر بدنی و شرایط بازی به تیم برسم.

بازگشت به صفحه اخبار