پایگاه خبری 3 ثانیه، اخبار بسکتبال - اخبار: گزارش روز؛ آیا تیم‌های لیگ برتر برای رسیدن بازیکن خارجی اعلام کرونا می‌کنند؟
سجاد بیات
بخش:
داخلی (آقایان)
تاریخ انتشار:
1400/07/26 19:19
گزارش روز؛ آیا تیم‌های لیگ برتر برای رسیدن بازیکن خارجی اعلام کرونا می‌کنند؟


گزارش روز؛ آیا تیم‌های لیگ برتر برای رسیدن بازیکن خارجی اعلام کرونا می‌کنند؟

دیدار تیم‌های ذوب آهن و خوزستان در هفته‌ی اول لیگ برتر بسکتبال برگزار نشد. دلیل تعویق این بازی ابتلای چند بازیکن تیم جنوبی به کرونا اعلام شد.

به گزارش ۳ ثانیه، ذوب آهن در بیانیه‌ی تعویق بازی و سپس در قالب اظهارنظرهای رسمی احتمال صحیح نبودن ادعای ابتلای بازیکن‌های خوزستان به کرونا را مطرح کرد. شنیده می‌شود تیم خوزستان با همکاری مراجع محلی اقدام به دریافت آزمایش مثبت کرونا کرده است. گفته می‌شود این کار برای تعویق بازی تا زمان رسیدن بازیکن خارجی خوزستان انجام شده است. حماد سامری سرمربی خوزستان این مسئله را رد می‌کند.
همزمان با تعویق این بازی یک منبع آگاه به ۳ ثانیه گفت تیم‌های بندرعباس و مس کرمان هم به‌زودی ادعای مشابهی مطرح خواهند کرد. شنیده می‌شود این دو تیم هم به دلیل نرسیدن بازیکن‌های خارجی خود می‌خواهند با اعلام ابتلای چند بازیکن خود به کرونا دیدارهای دوم خود را تا اطلاع ثانوی به تعویق بیندازند. مس کرمان در اولین دیدار خود در فصل جدید بازی کرد و ۷۱ - ۷۳ به کاله‌ی آمل باخت. این تیم در دیدار هفته‌ی دوم خود باید به مصاف ذوب آهن اصفهان برود.
شنیده می‌شود فدراسیون بسکتبال نامه‌های مراجع محلی را می‌پذیرد و تمایلی برای بررسی بیشتر ندارد. نزدیک بودن انتخابات شائبه تمایل فدراسیون به همکاری با تیم‌هایی که رای آن‌ها رییس مستقر باشد را هم مطرح کرده است. شائبه‌ای که ۳ ثانیه امکان تایید یا تکذیب آن را ندارد.

بازگشت به صفحه اخبار