پایگاه خبری 3 ثانیه، اخبار بسکتبال - اخبار: فدراسیون بسکتبال با کسب درآمد خوب، کارت بازی محمد جمشیدی را صادر کرد
سجاد بیات
بخش:
داخلی (آقایان)
تاریخ انتشار:
1400/07/26 15:25
فدراسیون بسکتبال با کسب درآمد خوب، کارت بازی محمد جمشیدی را صادر کرد


فدراسیون بسکتبال با کسب درآمد خوب، کارت بازی محمد جمشیدی را صادر کرد

فدراسیون بسکتبال پس از اینکه محمد جمشیدی را دو ماه از حضور در لیگ محروم کرد به او اجازه داد از ابتدای فصل جدید برای شهرداری گرگان بازی کند.

به گزارش ۳ ثانیه، کاپیتان شهرداری گرگان درحالی در اولین دیدار فصل جدید لیگ برتر بازی کرد که پیش از این دو ماه از حضور در رقابت‌ها محروم شده بود. منصور اردستانی رییس کمیته انضباطی فدراسیون درباره‌ی این تصمیم به مهر گفت:

جمشیدی طبق رای کمیته انضباطی با حکم شخصی مبنی بر عذرخواهی رسمی از باشگاه شیمیدر و پرداخت ۲۰۰ میلیون تومان جریمه محکوم شد. ضمن اینکه طبق نظر روز گذشته کارشناس خبره هم موظف به پرداخت ۱۵۰ میلیون به تیم شیمیدر شد.

این درحالی است که اردستانی پیش از این اعلام کرده بود جمشیدی باید در رسانه‌ها عذرخواهی کند. این بخش از حکم سابق جمشیدی در زمان انتشار انتقادهای زیادی را به همراه داشت. اردستانی درباره‌ی روند صدور کارت این بازیکن گفت: 

تا قبل از دیدار تیم‌های شهرداری گرگان و نظم آوران سیرجان ۱۵۰ میلیون تومان وی به شیمیدر پرداخت شد و بابت جریمه ۲۰۰ میلیونی هم یک فقره چک در اختیار فدراسیون قرار گرفت. ضمن اینکه عذرخواهی رسمی از باشگاه شیمیدر هم انجام شد. به همین دلیل کارت بازی برای او صادر شد.

پیش از این در حکم جمشیدی آمده بود او باید معادل قراردادش با شیمیدر را به این تیم پرداخت کند. قراردادی که شنیده می‌شود حدود دو میلیارد تومان بود. با این وجود سهم شیمیدر از جریمه جمشیدی از سهم فدراسیون کم‌تر در نظر گرفته شد. در پرونده‌ی مشابه ارسلان کاظمی هنوز اقدامی برای پرداخت جریمه و دریافت کارت بازی خود انجام نداده است. 

بازگشت به صفحه اخبار