پایگاه خبری 3 ثانیه، اخبار بسکتبال - اخبار: تغییرات بی‌سر و صدا در کادرفنی نوجوانان ۲۰۲۱




فرشته سیفی ناجی
بخش:
داخلی (آقایان)
تاریخ انتشار:
1400/08/09 16:09
تغییرات بی‌سر و صدا در کادرفنی نوجوانان ۲۰۲۱


تغییرات بی‌سر و صدا در کادرفنی نوجوانان ۲۰۲۱

کادرفنی تیم‌های ملی پایه بسکتبال همچنان در حال تغییر هستند.

به گزارش ۳ ثانیه؛ هدایت تیم ملی بسکتبال نوجوانان ۲۰۲۱ از سیامک ویسی گرفته شد و بهرام رمضان سرمربی جدید این تیم خواهد بود. در حالی که ظاهرا یک اردوی این تیم زیر نظر رمضان در شهر قدس برگزار شد؛ فدراسیون بسکتبال در خبر مربوط به اردوی این تیم هم اسامی کادرفنی را اعلام نکرد.
رمضان پیش از این سرمربی تیم جوانان ۲۰۲۴ بود که با تصمیم باشگاه کاله (حامی مالی این تیم) به «اِوگینی کیسورین» سرمربی روس سپرده شد.
 
دلیل تغییر کادرفنی نوجوانان چه بود؟
سیامک ویسی پیش از این چند ماه پروسه انتخاب بازیکن را سپری کرده و تیم را برای مسابقات قهرمانی آسیا آماده کرده بود؛ اما این رقابت‌ها به تعویق افتاد. او که امسال هدایت تیم گلنور اصفهان را برعهده گرفته است، ظاهرا به همین بهانه از سرمربیگری تیم نوجوانان ۲۰۲۱ کنار گذاشته شد. این در حالی است که همه مربیان تیم‌های ملی در حال حاضر هدایت تیم‌های باشگاهی را برعهده دارند.
گفته می‌شود تاثیرگذاری بهرام رمضان در رای مربوط به آموزش و پرورش (ورزش دانش آموزی) در انتخابات ریاست فدراسیون باعث شده که مسئولان فدراسیون به حضور رمضان در تیم‌های ملی اصرار داشته باشند. این مربی هدایت تیم مهارت‌های فردی ایران را هم در اختیار داشت.
پیش از این محمدرضا اسلامی به عنوان سرمربی تیم جوانان ۲۰۲۲ و البرز آبکناری به عنوان سرمربی تیم نوجوانان ۲۰۲۳ معرفی شده بودند. همچنین محمد مهدی ایزدپناه به عنوان سرمربی تیم امید انتخاب شده بود که در دو سال اخیر خبری از تشکیل این تیم نیست.

بازگشت به صفحه اخبار