پایگاه خبری 3 ثانیه، اخبار بسکتبال - اخبار: سلمانی: نمی‌دانم چرا حقم را در این بسکتبال نمی‌دهند؟
فرشته سیفی ناجی
بخش:
تریبون
تاریخ انتشار:
1400/09/24 15:16
سلمانی: نمی‌دانم چرا حقم را در این بسکتبال نمی‌دهند؟


سلمانی: نمی‌دانم چرا حقم را در این بسکتبال نمی‌دهند؟

بازیکن تیم بسکتبال سپاهان اصفهان تاکید می‌کند که سه سال برای تیم ملی تلاش کرده و حقش حضور در ترکیب ۱۲ نفرهٔ تیم ملی است.

به گزارش ۳ ثانیه؛ تیم بسکتبال سپاهان اصفهان امسال از دسته یک به لیگ برتر آمد. سپاهانی‌ها فقط دو برد تا این هفته کسب کرده‌‌اند؛ اما بازی‌های نزدیکی از جمله دو دیدار مقابل شیمیدر و مهرام در هفتهٔ قبل داشته اند.
عماد سلمانی بازیکن سپاهان در مصاحبه با ۳ ثانیه توضیح داد: مهرام و شیمیدر دو تیم مدعی هستند و بازیکن خارجی دارند. تیم ما هم سال اولی است و بازیکنان جوانی داریم که خیلی از آنها تجربهٔ سوپرلیگ ندارند. ضمن اینکه ما بازیکن خارجی نداریم و شرایط کمی برایمان سخت می‌شود.
او درباره باخت‌های سپاهان افزود: سعی می‌کنیم هر بازی اشتباهات کمتری انجام دهیم و بازی بهتری داشته باشیم؛ ولی به نظرم بازیکنان خارجی، نتیجهٔ بازی را تعیین می‌کنند و همه تیم‌ها بازیکن خارجی دارند. چند بازی هم بازیکنان ما مریض بودند و نتوانستیم آنطور که باید خود را نشان دهیم.
سلمانی تاکید کرد: سپاهان باشگاه بزرگی است. انشالله امسال تجربهٔ خوبی کسب کنیم که سال‌های بعد، بیشتر بازیکنان اصفهان دیده شوند.
 
نمی‌دانم معیارهای تیم ملی چیست؟
بازیکن سپاهان با اعتقاد به اینکه حقش حضور در تیم ملی است، توضیح داد: سه سال است که خیلی تلاش می‌کنم در میان ۱۲ بازیکن نهایی تیم ملی باشم. خیلی جاها این را ثابت کرده ام. نمی‌دانم معیارهای تیم ملی چیست؟ امتیاز آوردن، پاس منجر به گل، دفاع کردن؟ اگر بازیکنان بزرگ بتوانند در تیم‌هایی که من بازی کرده‌‌ام، اینطوری خود را نشان دهند، دیگر حرفی برای گفتن ندارم. تیمی که من هستم، بازیکن خارجی ندارد و بازیکنان کم تجربه هستند، بازی کردن در چنین تیم‌هایی سخت است. به نظرم حق من را در این بسکتبال نمی‌دهند، نمی‌دانم چرا؟
 
بازیکن المپیکی نباید به بزرگتر خود بی‌احترامی کند
سلمانی درباره برخورد با سینا واحدی بازیکن شیمیدر در بازی هفته قبل گفت: سینا واحدی در بازی رفت هم پرخاشگری و توهین کرد، وقتی به داور گفتم هیچ واکنشی نشان نداد. پرسیدم چرا فحش می‌دهی؟ گفت که دوست داشتم. بازی برگشت هم هی ما را می‌زد، وقتی داور خطایش را زد، باز فحش داد. من هم به داور گفتم که دیدی فحش داد و او به هر دوی ما اخطار داد. بعد از آن یک پرتاب سه امتیازی را گل کرد و حرکت ناشایستی را انجام داد، این بار داور به او تکنیکال داد. به نظرم برای بازیکنی که المپیک رفته، خیلی زشت است که به بزرگتر خود اینطور بی‌احترامی می‌کند.
 
دستم در سپاهان باز است
او در پاسخ به اینکه بیشترین اقدام را در تیم خود دارد، افزود: کادرفنی دستم را باز گذاشته و بیشتر سیستم‌ها روی من است. مربیان این اجازه را داده‌‌اند که بیشتر برای امتیاز آوردن اقدام کنم. کنارم فرهاد صبوری، محمدرضا بهرام زاد، پیام کیانی و بقیه بازیکنان هم هستند و خیلی کمک می‌کنند.

بازگشت به صفحه اخبار