پایگاه خبری 3 ثانیه، اخبار بسکتبال - اخبار: گزارش روز؛ بازگشت بی سروصدای صمد نیکخواه به ایران
سجاد بیات
بخش:
داخلی (آقایان)
تاریخ انتشار:
1400/09/23 18:59
گزارش روز؛ بازگشت بی سروصدای صمد نیکخواه به ایران


گزارش روز؛ بازگشت بی سروصدای صمد نیکخواه به ایران

کاپیتان تیم ملی بسکتبال ایران بعد از چند ماه آماده است به ایران برگردد.

به گزارش ۳ ثانیه، صمد نیکخواه بهرامی بعد از چند ماه حضور در آمریکا چند روز آینده به ایران سفر می‌کند. این بازیکن که فصل گذشته برای مهرام بازی کرد، می‌خواهد در ادامه فصل جاری هم برای این تیم به میدان برود. صمد نیکخواه بعد از پایان رقابت‌های المپیک در گفت‌وگو با ۳ ثانیه اعلام کرد «معلوم نیست» با تیم ملی خداحافظی کند. به‌نظر می‌رسد این بازیکن درصورتی که برای بازی‌های مهم به تیم ملی دعوت شود، این دعوت را بپذیرد.
نیکخواه بهرامی بعد از حاشیه‌های زیاد تیم ملی در المپیک توکیو سکوت کرد و برای دیدار با خانواده‌اش راهی آمریکا شد. این بازیکن که به جز مهرام پیشنهاد جدی دیگری نداشت ترجیح داد بخشی از فصل جاری لیگ برتر بسکتبال را از دست بدهد.
نیکخواه فصل گذشته همراه مهرام به نایب قهرمانی لیگ برتر رسید. این بازیکن در آخرین دیدار سری فینال که با شکست نزدیک مهرام همراه بود با علی آرزومندی سرمربی وقت این تیم درگیری لفظی پیدا کرد. پس از شکست مهرام در فینال، آرزومندی بدون جلسه با مدیران مهرام از این تیم کنار گذاشته شد. مصطفی هاشمی که فصل قبل تیم نداشت جانشین آرزومندی شد.
بازگشت هاشمی سرمربی مورد علاقه نیکخواه به مهرام یکی از عوامل مهم تمایل او برای بازگشت به لیگ برتر است. همچنین حضور هاشمی در راس کادرفنی تیم ملی و خروج مهران شاهین‌طبع از این سمت، احتمال ادامه دوران حضور نیکخواه در تیم ملی را هم افزایش داده است.
نیکخواه بهرامی اواخر آذر از آمریکا به ایران بازمی‌گردد. انتظار می‌رود بعد از سپری شدن مراحل قانونی نیکخواه در اولین فرصت برای مهرام بازی کند. مهرام درحال حاضر با هشت برد و یک باخت از ۹ بازی باتوجه به پیروزی در بازی رو در رو مقابل شیمیدر که رکورد مشابه دارد، صدرنشین گروه ب رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال است.

بازگشت به صفحه اخبار