پایگاه خبری 3 ثانیه، اخبار بسکتبال - اخبار: تجربهٔ بازی برای دو سختگیر صربستانی در یک فصل
فرشته سیفی ناجی
بخش:
داخلی (آقایان)
تاریخ انتشار:
1400/09/29 21:03
تجربهٔ بازی برای دو سختگیر صربستانی در یک فصل


تجربهٔ بازی برای دو سختگیر صربستانی در یک فصل

بازیکن تیم بسکتبال آویژه از تجربهٔ بازی برای دو مربی صربستانی در یک فصل راضی است و از سختگیری این مربیان می‌گوید.

به گزارش ۳ ثانیه؛ تیم بسکتبال آویژه مشهد که در دور رفت از پدافند شکست خورده بود، دیشب در وقت اضافه مقابل این تیم برنده شد. نوید خواجه زاده بازیکن آویژه درباره این بازی گفت: «تیم پدافند از بازیکنان خوبی تشکیل شده و ما دور رفت و برگشت، بازی سختی مقابل این تیم داشتیم. خوشبختانه دیروز شانس با ما یار بود، توانستیم در ثانیه‌های آخر بازی را مساوی کنیم و در وقت اضافه برنده شویم. در کل پدافند تیم قابل احترامی است. هر تیمی بخواهد خود را مقابل آنها از پیش برنده بداند، صد در صد به مشکل می‌خورد.»
 
قبلا هم با نبوشا کار کرده بودم
تیم آویژه فصل را با سرمربیگری نبوشا کنژوویچ صربستانی آغاز کرد و بعد از چند هفته، سرجان سرمربی صربستانی فصل قبل به این تیم بازگشت. خواجه زاده که اخیرا از رفتار نبوشا انتقاد کرده بود، در این باره توضیح داد: «من پنج سال پیش در مهرام با نبوشا کار کرده بودم. آن زمان پیشرفت زیادی در دسته یک داشتم. امسال خیلی از شنیدن خبر آمدنش به آویژه خوشحال شدم. نبوشا مربی جدی و سختگیری است. تمرینات خیلی سخت و زیادی با هم داشتیم و تجربهٔ زیادی به ما منتقل کرد. همه بازیکنان، کادرفنی و باشگاه قدردان زحمات او هستند.»
بازیکن آویژه با اشاره به آمدن سرجان به جای نبوشا افزود: «سرجان مربی خیلی خوبی است. او در گذشته بازیکن خوبی هم بوده و تجربهٔ زیادی در کنار سختگیری‌های خاص خود دارد؛ اما از نظر روحی و روانی بازیکنان را خیلی حمایت می‌کند و همه با او ارتباط خوبی دارند.»
 
این فصل روند خوبی دارم
خواجه زاده درباره وضعیت خود در این فصل گفت: «تمرینات انفرادی خوبی در پیش فصل داشتم. بعد از آن با تمرینات تیمی به آمادگی خوبی رسیدم. خدا را شکر امسال روند خوبی دارم و در مقایسه با پارسال زمان بیشتری در زمین هستم. سعی می‌کنم از فرصت‌هایی که دارم به خوبی استفاده کنم.»
 
باشگاه آویژه همه رده‌ها را پوشش می‌دهد
بازیکن بومی آویژه درباره بازی در تیم شهر خود گفت: «در کل تیم خوب و یکدلی داریم. امیدوارم مزد زحمات خود را بگیریم و به جایگاهی برسیم که لایق آن هستیم.»
او درباره باشگاه آویژه افزود: «باشگاه آویژه پارسا با اسم فرش مشهد در رده‌های نوجوانان و جوانان تیم دارد. این باشگاه بازیکنان زیادی را تحت حمایت خود دارد. فرصت خوبی برای بازیکنان مشهدی ایجاد شده، چون از پایه تا بزرگسالان در هر رده‌ای باشند، راهی پیش روی آنها قرار دارد. امیدوارم بازیکنان از این فرصت استفاده کنند و این باشگاه هم به تیمداری خود ادامه دهد.»

بازگشت به صفحه اخبار