پایگاه خبری 3 ثانیه، اخبار بسکتبال - اخبار: داورپناه: عاشق این مثلث هستم
فرشته سیفی ناجی
بخش:
داخلی (آقایان)
تاریخ انتشار:
1400/10/15 18:59
داورپناه: عاشق این مثلث هستم


داورپناه: عاشق این مثلث هستم

بازیکن مهرام تهران درباره بازی کنار محمد حسن‌زاده و آرن داودی گفت: «عاشق این مثلث هستم و دوست دارم که تا پایان دوران بازی کنار آنها باشم.»

به گزارش ۳ ثانیه؛ سعید داورپناه بازیکن مهرام تهران دیروز در کوارتر چهارم بازی مقابل شیمیدر با ۳ پرتاب سه امتیازی کمک کرد که روند بازی به سود مهرام پیش رود. او در مصاحبه با ۳ ثانیه گفت: «همه بازیکنان ما از جمله جوانترها و بازیکنان خارجی خیلی خوب کار کردند. واقعا یک تیم بودیم. من نیمهٔ اول خیلی بد بازی کردم، از هم تیمی‌های خود معذرت می‌خواهم. سعی کردم که در نیمهٔ دوم جبران کنم. خدا را شکر توانستم بهتر بازی کنم و پاس‌هایی که به من دادند، گل کنم.»
داورپناه با اشاره به حساسیت بازی افزود: «بازی مهرام و شیمیدر حساسیت خاصی دارد. آن تیم خیلی قوی است. بازیکنان خارجی و کادرفنی خیلی خوبی هم دارد. ما تمرکز دفاعی بیشتری داشتیم و خدا را شکر برنده شدیم.»
 
خارجی‌های خوبی گیر مهرام آمد
بازیکن مهرام تهران درباره ارتباط خوب با هولمن بازیکن خارجی تیم گفت: «هولمن یک دوست واقعی است. احساس می‌کنم که ۲۰ سال است، او را می‌شناسم. سامرز هم همینطور است و هر دو پسرهای با شخصیتی هستند. خدا را شکر امسال این خارجی‌ها گیر ما آمد.»
داورپناه درباره مثلثی که با محمد حسن‌زاده و آرن داودی در این سال‌ها تشکیل داده‌‌اند، تاکید کرد: «عاشق این مثلث هستم. ما داخل و بیرون از زمین بسکتبال با هم هستیم. واقعا دوستشان دارم، چون همدیگر را می‌فهمیم. دوست دارم که تا وقتی بازی می‌کنم با آنها (حسن‌زاده و داودی) بازی کنم. خدا را شکر که کنار هم هستیم.»
 
اگر اتفاقی در خانواده می‌افتد، باید زود فراموش شود
او درباره حواشی مربوط به مصاحبهٔ آنها علیه مهرام و پیوستن به این تیم توضیح داد: «بعد از بازی پارسال با مهرام اصلا کاری با باشگاه نداشتم و برایم مهم نبود. اتفاقاتی در زمین افتاد و بعد از بازی درباره بازیکنانی که مصاحبه کرده بودند، صحبت کردم. بعد هم در تیم ملی، مشکلات بین ما حل شد. بازیکنان گاهی در زمین یا بیرون زمین دعوایشان می‌شود، مهم این است که ما بیست سال با یکدیگر دوست بوده‌‌ایم و اگر در یک خانواده اتفاقی می‌افتد، باید زود فراموش کنند.»

بازگشت به صفحه اخبار