پایگاه خبری 3 ثانیه، اخبار بسکتبال - اخبار: هاشمی: امیدوارم مردم بدانند که بسکتبال چه ورزش قشنگی است
فرشته سیفی ناجی
بخش:
داخلی (آقایان)
تاریخ انتشار:
1400/10/15 15:40
هاشمی: امیدوارم مردم بدانند که بسکتبال چه ورزش قشنگی است


هاشمی: امیدوارم مردم بدانند که بسکتبال چه ورزش قشنگی است

سرمربی تیم بسکتبال مهرام تهران با رضایت از بازی مقابل شیمیدر گفت: «امیدوارم تماشاگران از تماشای این مسابقه لذت برده باشند و بدانند که بسکتبال چه ورزش زیبایی است.»

به گزارش ۳ ثانیه؛ تیم بسکتبال مهرام تهران دیشب موفق شد که برای دومین بار در این فصل شیمیدر را شکست دهد. مسابقه‌‌ای که فشار دفاعی دو طرف، درصد پایین شوت بازیکنان و امتیازات کم نیمهٔ اول مورد توجه مخاطبان قرار گرفت. مهران شاهین طبع سرمربی شیمیدر بعد از مسابقه به جمع خبرنگاران نیامد (سرمربی سابق تیم ملی بسکتبال از فصل تابستان حاضر به مصاحبه با هیچ رسانه‌‌ای نشده است)؛ اما مصطفی هاشمی سرمربی مهرام بعد از بازی گفت: «هر دو تیم پر اشتباه بازی می‌کردیم و حساسیت برندهٔ بازی بود. شیمیدر تیم شایسته‌‌ای است، مربی خیلی خوبی دارد و حواسش جمع است. آنها بازی را از دست نمی‌دهند. شاید اتفاقاتی که پایان مسابقه به نفع ما رقم خورد، به نفع آنها رقم می‌خورد.»
سرمربی مهرام افزود: «امیدوارم که نتیجهٔ این بازی به بسکتبال ملی ما کمک کند. من در دل مربی آنها هستم و شاید برای خودم چنین اتفاقی می‌افتاد. ما از روزی که بسکتبال را در نوجوانی شروع کردیم، وظیفه داشتیم که به بسکتبال مملکت کمک کنیم. امیدوارم که حداقل همین بسکتبال پر اشتباه هم به بسکتبال مملکت کمک کند.»
 
امیدوارم مردم خوششان آمده باشد
هاشمی درباره بازی مقابل شیمیدر تاکید کرد: «امیدوارم که مردم و بیننده‌ها از این بازی خوششان آمده باشد و بدانند که بسکتبال چه ورزش قشنگی است، چقدر می‌توان آن را دوست داشت. چقدر آدم‌های بسکتبال می‌توانند آدم‌ها را دوست داشته باشند. می‌توان فضای خوبی در بسکتبال حاکم کرد که هجمه‌ها کمتر شود. می‌بینیم که چه بازی‌های خوبی انجام می‌شود. امیدوارم این لیگ و بازی‌های خوب تداوم پیدا کند و بسکتبال ما مسیر بهتری پیدا کند.»
 
نباید آدم‌ها را با برد و باخت قضاوت کرد
سرمربی مهرام درباره تقابل جذاب همیشگی با مهران شاهین طبع گفت: «مهران دوست من است. می‌دانم که چقدر برای بسکتبال زحمت کشیده است. برد و باخت همیشه وجود دارد. هیچوقت نباید آدم‌ها را با برد و باخت آنها قضاوت کرد. مهم این است که این آدم‌ها در طول سال‌هایی که بوده‌‌اند، چقدر توانسته‌‌اند مخاطب را جلب کنند، چقدر توانسته‌‌اند این سفره را پهن نگه داشته و این اجاق را گرم نگه دارند. مطمئنا مهران هم از آدم‌هایی است که توانسته این کار را انجام دهد.»
منبع عکس: صفحه اینستاگرام باشگاه مهرام

بازگشت به صفحه اخبار