پایگاه خبری 3 ثانیه، اخبار بسکتبال - اخبار: حاتمی: حواشی، تاثیری روی جمشیدی نداشت/ باشگاه، بازیکن جوان را ببخشد
فرشته سیفی ناجی
بخش:
داخلی (آقایان)
تاریخ انتشار:
1400/10/20 19:05
حاتمی: حواشی، تاثیری روی جمشیدی نداشت/ باشگاه، بازیکن جوان را ببخشد


حاتمی: حواشی، تاثیری روی جمشیدی نداشت/ باشگاه، بازیکن جوان را ببخشد

سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان با تاکید بر اینکه حاشیه‌های امسال تاثیری روی بازی جمشیدی نداشت؛ در مورد اخراج یک بازیکن جوان در ابتدای فصل گفت: امیدوارم باشگاه او را ببخشد.

به گزارش ۳ ثانیه؛ مهران حاتمی سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان بعد از شکست مقابل ذوب آهن درباره شائبه‌های باخت عمدی با توجه به گروه بندی مرحلهٔ بعد گفت: «ما که این کار را برای هماهنگی اول و دومی گروه نکردیم و خدا را شکر با وجود باخت (به دلیل تفاضل امتیاز بهتر در بازی رو در رو)، تیم اول گروه شدیم. ما و آنها واقعا بازی کردیم و مسابقه‌‌ای عادلانه بود. تیم ذوب آهن اواخر بازی خیلی بهتر از ما بازی کرد و حق آنها برد بود. به این تیم تبریک می‌گویم.»
 
جمشیدی همیشه کار خود را انجام می‌دهد
او در خصوص شکایت‌های باشگاه شیمیدر از محمد جمشیدی و تاثیر این داستان‌ها توضیح داد: «به نظرم حواشی امسال هیچ تاثیری روی جمشیدی نگذاشت. او همیشه کار خود را در بازی انجام می‌دهد. خوشبختانه مشکلی پیش نیامده، گرچه فکر می‌کنم این حرکات در ورزش پسندیده نیست.»
سرمربی گرگان درباره اخراج یک بازیکن جوان تیم به دلیل شوخی در تمرینات و پخش آن در اینستاگرام گفت: «انشالله این بازیکن بر می‌گردد. به نظرم جرم او به اندازهٔ جریمه‌‌اش نبود و امیدوارم باشگاه، او را ببخشد. کار عجیب و غریبی هم نکرده بود. یک شوخی انجام داد و یکی هم فیلم گرفته بود.»
 
خارجی‌ها با تیم تمرین نکرده بودند
حاتمی درباره عملکرد پتی در بازی مقابل ذوب آهن گفت: «پری پتی در بازی مقابل ذوب آهن خوب نبود، چون کل هفته با توجه به کارهای تمدید ویزا در تهران بود. هر دو خارجی ما این هفته به همین دلیل در تمرینات نبودند. وگرنه به نظرم بازیکنان خارجی امسال ما خوب هستند.»
 
از تعداد مسابقات راضی هستم
سرمربی گرگان با تایید خبر احتساب نتایج دور مقدماتی در مرحلهٔ بعدی گفت: «نتایج حساب خواهد شد. نمی‌شود که یک تیم، ۲۰ بازی انجام دهد و بعد حساب نشود.»
او درباره افزایش تعداد مسابقات افزود: «با توجه به مسئلهٔ کرونا به نظرم خیلی خوب بود که تیم‌ها زیاد بازی کنند. بازی‌های مثل دیدار مقابل ذوب آهن کم داریم و بهتر است که بیشتر بازی کنیم. من واقعا راضی هستم.»
حاتمی در واکنش به انتخابات ریاست فدراسیون گفت: «انشالله هر کسی حقش است، انتخاب شود و به بسکتبال کمک کند.»
منبع عکس: صفحه اینستاگرام باشگاه شهرداری گرگان

بازگشت به صفحه اخبار