پایگاه خبری 3 ثانیه، اخبار بسکتبال - اخبار: زنگنه: امسال از بسکتبال لذت می‌برم
فرشته سیفی ناجی
بخش:
تریبون
تاریخ انتشار:
1400/10/20 22:21
زنگنه: امسال از بسکتبال لذت می‌برم


زنگنه: امسال از بسکتبال لذت می‌برم

بازیکن تیم بسکتبال ذوب آهن اصفهان گفت: خوشبختانه آمار بازی من این هفته‌ها خوب بوده؛ اما مهم این است که امسال از بازی بسکتبال در تیم خود لذت می‌برم.

به گزارش ۳ ثانیه؛ آرمان زنگنه بازیکن تیم بسکتبال ذوب آهن اصفهان در هفته‌های اخیر مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفته است. زنگنه که پارسال از توجه زیاد به آمار شاکی بود، امسال آمار خوبی هم درتیم ذوب آهن دارد. او در این باره به ۳ ثانیه گفت: «بحث آمار نیست. من از بسکتبالی که امسال بازی می‌کنم، لذت می‌برم. خوشبختانه آمار بازی من هم در این هفته‌ها خوب بوده؛ ولی بیشتر از بسکتبال، تیمی که در آن هستم و بازی کنار هم تیمی‌ها لذت می‌برم. شاید پارسال شرایط اینطور نبود و لذت نمی‌بردم.»
 
کادرفنی قبلی دنبال آمار بود
او با اشاره به مصاحبهٔ پارسال خود افزود: "یک بحثی درباره آمار هم داشتیم، خب کادرفنی قبلی تیم ملی خیلی دنبال آمار بودند. آخرش هم یک سری بازیکنانی به المپیک رفتند که آمار آنچنانی نداشتند.
المپیک گذشت، رفتن به المپیک مهم بود؛ ولی نرفتن هم آخر دنیا نبود. خدا را شکر امسال شرایط خوبی در تیمم دارم و خوشحالم. هیچ چیزی مهمتر از آرامش فکری خودم و خانواده نیست."
بازیکن ذوب آهن در واکنش به از دست دادن المپیک و پنجرهٔ اول انتخابی جام جهانی گفت: «بازی کردن در تیم ملی خیلی افتخار است. اگر دعوتم کنند با افتخار بازی می‌کنم. اگر دعوت نکنند، مشکلی نیست، زندگی ادامه دارد.»

من و ارسلان از بازی کنار هم لذت می‌بریم
زنگنه درباره هماهنگی با ارسلان کاظمی بازیکن هم پست خود گفت: «نظر برخی افراد این بود که من و ارسلان با هم نمی‌توانیم در یک تیم بازی کنیم. جوی درست می‌کردند که اگر ارسلان باشد، من نباید باشم یا برعکس. در حالی که اینطور نبود و می‌بینید که ما کنار هم بازی می‌کنیم، از بازی کنار هم لذت می‌بریم، رابطهٔ خوبی داریم و مشکلی وجود ندارد. یک سری حرف‌ها در بسکتبال ایران راه می‌افتد که درست نیست.»

بازگشت به صفحه اخبار