پایگاه خبری 3 ثانیه، اخبار بسکتبال - اخبار: احتمال برگزاری مسابقات دوستانهٔ تیم ملی در گرگان
فرشته سیفی ناجی
بخش:
داخلی (آقایان)
تاریخ انتشار:
1401/03/04 16:49
احتمال برگزاری مسابقات دوستانهٔ تیم ملی در گرگان


احتمال برگزاری مسابقات دوستانهٔ تیم ملی در گرگان

فدراسیون بسکتبال احتمالاتی را برای اردوهای تیم ملی بررسی می‌کند. احتمال برگزاری مسابقات دوستانه با تیم‌های ملی خارجی در شهر گرگان یکی از این برنامه هاست.

به گزارش ۳ ثانیه؛ سعید ارمغانی امروز در نشست خبری به سوالات خبرنگاران درباره تیم ملی بسکتبال پاسخ داد. ارمغانی درباره برنامه‌های تیم ملی توضیح داد: «روز شنبه هفته آینده، ۲۱ بازیکن وارد اردو می‌شوند. دو هفته اول در سالن آزادی تمام تلاش خود را می‌کنیم که به لحاظ تاکتیکی، پایهٔ کار تیمی را انجام دهیم. تصمیم بر این است که هفتهٔ سوم به یکی از شهرهای ایران برویم. امکان دعوت از یک یا دو تیم خارجی را برای مسابقات تداکراتی بررسی می‌کنیم.»
او با اشاره به اینکه به دنبال برگزاری مسابقات دوستانهٔ تیم ملی در حضور تماشاگران هستند، افزود: «دو برنامه را بررسی می‌کنیم. یکی اینکه به کیش یا قشم برویم و از کشورهای خلیج فارس دعوت کنیم که فاصلهٔ نزدیکی دارند. در این مورد با تیم‌های قطر، بحرین و کویت مذاکره می‌کنیم. البته به این موضوع بسنده نمی‌کنیم، راه دیگر هم برگزاری بازی با اردن و لبنان است. این تیم‌ها اگر بیایند، به تهران می‌آیند. سعی می‌کنیم که مسابقات را به شهرستان‌هایی ببریم که بسکتبال در آن مردمی است. انتخاب ما شهر گرگان خواهد بود.»
ارمغانی درباره ادامهٔ برنامه‌ها گفت: «ما در پایان هفتهٔ سوم بعد از دو سه روز استراحت دوباره به سالن آزادی برمی گردیم. باز تصمیم بر این است که به ترکیه یا صربستان برویم و با تیم‌های ملی این کشورها دو یا سه بازی دوستانه انجام دهیم. این مجموعا پنج یا شش بازی دوستانه می‌شود. پس از آن پنجرهٔ سوم انتخابی جام جهانی را در پیش داریم و فقط یک هفته بعد از آن تا کاپ آسیا فاصله داریم که برنامه فقط ریکاوری خواهد بود.»
 

بازگشت به صفحه اخبار