پایگاه خبری 3 ثانیه، اخبار بسکتبال - اخبار: لغو اعزام به دلیل تاخیر در ویزای یک کشور آسیایی
فرشته سیفی ناجی
بخش:
داخلی (بانوان)
تاریخ انتشار:
1401/04/14 13:27
لغو اعزام به دلیل تاخیر در ویزای یک کشور آسیایی


لغو اعزام به دلیل تاخیر در ویزای یک کشور آسیایی

تیم ملی بسکتبال سه نفره دختران ایران به دلیل تاخیر در صدور ویزای سنگاپور از حضور در آسیاکاپ بازماند.

به گزارش ۳ ثانیه؛ تیم‌های ملی بسکتبال سه نفره عصر دیروز باید به سنگاپور محل برگزاری کاپ آسیا ۲۰۲۲ اعزام می‌شدند. ابتدا دیشب خبر رسید که ویزای شادی عبدالوند و سینا واحدی صادر نشده و به این ترتیب غزل محسنی و متین جلالیان جایگزین این بازیکنان در آسیا کاپ می‌شوند. پس از آن خبر رسید که تیم دختران به دلیل تاخیر در صدور ویزا، پرواز خود را از دست داده و به همین دلیل اعزام این تیم لغو شده است.
 
تیم ملی چوب دیر اقدام کردن را خورد؟
بعد از اعلام خبر «تاخیر در صدور ویزا» این سؤال پیش آمد که آیا تاخیر در صدور ویزا از طرف سنگاپور بود یا فدراسیون ایران در این زمینه دیر اقدام کرده است؟ به خصوص که مراحل آماده‌سازی تیم هم از مدت‌ها قبل آغاز شده و سنگاپور یک کشور آسیایی است.
صنم کوهی دبیر اجرایی سازمان بسکتبال سه نفره در بخش بانوان درباره تعلل در اخذ ویزا به ۳ ثانیه گفت: «درخواست برای ویزا به موقع بود. نمی‌دانیم چرا این اتفاق افتاد. مسئول روابط بین‌الملل در حال پی گیری است.»
کیمیا یزدیان طهرانی، شادی عبدالوند، آیدا گل محمدی و ناهیده اسدی بازیکنان اعزامی تیم بسکتبال سه نفره بانوان بودند که بعد از حدود دو ماه تمرین به خانه برگشتند.
تیم ملی سه نفره آقایان با ترکیب احسان دلیزهان، امیرحسین رضایی فر، نوید خواجه زاده و متین جلالیان هنوز فرصت اعزام به مسابقات را دارد. این تیم از ساعت ۶:۴۵ صبح پنجشنبه ۱۶ تیر باید به مصاف کویت برود و از ساعت ۱۶:۱۵ با کره جنوبی روبرو می‌شود.

بازگشت به صفحه اخبار