پایگاه خبری 3 ثانیه، اخبار بسکتبال - اخبار: «پول به خیریه بدهید، قراردادها ثبت شود»
فرشته سیفی ناجی
بخش:
داخلی (آقایان)
تاریخ انتشار:
1401/06/28 20:34
«پول به خیریه بدهید، قراردادها ثبت شود»


«پول به خیریه بدهید، قراردادها ثبت شود»

تیم پدافند تهران برای ثبت قرادادها با درخواست جالبی از هیئت بسکتبال تهران مواجه شده است؛ اما رئیس هیئت این موضوع را تکذیب می‌کند.

به گزارش ۳ ثانیه؛ تیم بسکتبال پدافند بعد از چند سال حضور در لیگ برتر از شهرهای مختلف، پارسال تصمیم گرفت که از تهران در لیگ برتر شرکت کند. پدافندی‌ها امسال هم بار دیگر از تهران در مسابقات حضور دارند؛ اما امروز شنیدیم که برای ثبت قراردادهای خود با درخواست واریز مبلغی با عنوان «خیریه» مواجه شده اند.
مسئولان تیم پدافند این موضوع را تایید کرده و بازیکنی که به نمایندگی از تیم برای تحویل نامه به هیئت تهران رفته بود، در این مورد توضیح داد: «شماره‌‌ای از من گرفتند و بعد تماس گرفتند که هماهنگی‌ها انجام شده است. از آنجایی که تیم در هیچ مسابقهٔ استان تهران مربوط به فصل ۱۴۰۰-۱۴۰۱ شرکت نکرده است، باید مبلغ ۲۰ میلیون تومان به خیریه کمک کنید تا قراردادها ثبت شود.»
جعفر محمدپور رئیس هیئت تهران در واکنش به این موضوع، اعلام مبلغی برای کمک به خیریه را تکذیب کرد و توضیح داد که هیئت تهران با معرفی پدافند از این استان به لیگ برتر مخالف بوده، چون طبق آیین نامه این تیم در هیچ مسابقات استانی شرکت نکرده بود و امکان پذیرش آن وجود نداشت. در نهایت هم از این تیم خواسته شد که امتیاز تیمی در استان تهران را حتی به صورت توافقی دریافت کنند تا تیم پدافند به لیگ کشوری معرفی شود.
محمدپور تاکید کرد که با وجود درخواست‌های هیئت تهران، پدافند حتی در جام حذفی تهران هم با نگاه مسابقات تدارکاتی پیش فصل شرکت نکرد.
فصل جدید لیگ برتر بسکتبال از هفتم مهر آغاز می‌شود و تیم پدافند تهران امسال تنها تیم نظامی لیگ برتر است.

بازگشت به صفحه اخبار