پایگاه خبری 3 ثانیه، اخبار بسکتبال - اخبار: میامی در آستانهٔ جارو شدن
فرشته سیفی ناجی
بخش:
NBA
تاریخ انتشار:
1400/03/07 15:01
میامی در آستانهٔ جارو شدن


میامی در آستانهٔ جارو شدن

تیم بسکتبال میلواکی باکس با سومین برد مقابل میامی هیت به یک قدمی صعود رسید.

به گزارش ۳ ثانیه؛ اخبار امروز NBA را مرور کنید:
 
سومین برد پیاپی میلواکی باکس
میلواکی در پلی آف امسال تا اینجا انتقام سختی از میامی هیت گرفته و با برد ۱۱۳ بر ۸۴ در بازی سوم به یک پیروزی دیگر برای صعود نیاز دارد. هیچ تیمی تا به حال از شکست ۳ بر صفر در پلی آف بازنگشته است.
کریس میدلتون در این بازی ۲۲ امتیاز و جرو هالیدی ۱۹ امتیاز و ۱۲ پاس گل داشتند. یانیس آنته تکومپو ستارهٔ میلواکی هم کار را با ۱۷ امتیاز و ۱۷ ریباند تکمیل کرد.

باکس در مجموع دو بازی گذشته با اختلاف ۶۳ امتیاز میامی را شکست داده است.


 
تماشای پلی آف بعد از ۲۹۵۲ روز
هواداران لیکرز از ۲۹۵۲ روز قبل تا امروز شاهد مسابقهٔ پلی آف در سالن استیپلز سنتر نبودند. ۷۰۰۰ هوادار لیکرز امروز در سومین مسابقه مقابل فینیکس سانز اولین مسابقهٔ پلی آف را بعد از سال ۲۰۱۳ در سالن خانگی تماشا کردند.
لیکرز پارسال در حالی به قهرمانی لیگ رسید که مسابقات پلی آف در حباب اورلاندو برگزار شد.
آنتونی دیویس که بعد از بازی ضعیف اول، عزم خود را برای کمک بیشتر به لیکرز جزم کرده بود، امروز هم ۳۴ امتیاز و ۱۱ ریباند داشت و لبران جیمز با ۲۱ امتیاز و ۱۱ پاس گل و دنیس شرودر با ۲۰ امتیاز کمک کردند تا لیکرز ۱۰۹ بر ۹۵ فینیکس را شکست داده و ۲ بر یک در سری پلی آف پیش بیافتد.
دوین بوکر ستارهٔ فینیکس در دقیقهٔ آخر بازی با خطای شدید روی دنیس شرودر از بازی اخراج شد.
کنتاویوس کالدول پاپ در این بازی مصدوم شده و وضعیت او برای بازی‌های بعد مشخص نیست.
 
دنور ۲ بر یک پیش افتاد
دنور ناگتس ۱۲۰-۱۱۵ پورتلند را شکست داد و با نتیجهٔ ۲ بر یک در سری پلی آف پیش افتاد. نیکولا یوکیچ با ۳۶ امتیاز و ۱۱ ریباند، ستارهٔ همیشگی دنور بود؛ اما آستین ریورز با ۴ پرتاب سه امتیازی در کوارتر چهارم، کمک بزرگی به پیروزی دنور کرد. ریورز در مجموع ۲۱ امتیاز کسب کرد.
 

۳ هوادار جز محروم شدند

هواداران NBA در بازگشت به سالن‌ها، رفتارهای نامناسبی از خود نشان دادند. ابتدا هواداری که روی سر راسل وستبروک پاپ کورن ریخته بود تا پایان فصل محروم شده و بلیت‌های او باطل شد.
سپس هواداری که روی سر‌تری یانگ آب دهان ریخته بود تا مدت نامعلومی محروم شد.
در ادامه، تحقیق باشگاه یوتا جز نشان داد که سه هوادار به پدر و مادر جا مورنت در سالن توهین کرده اند. باشگاه جز ضمن عذرخواهی از خانوادهٔ جا مورنت، هواداران خاطی را محروم کرد.


بازگشت به صفحه اخبار