پایگاه خبری 3 ثانیه، اخبار بسکتبال - اخبار: لبران و دیویس در المپیک بازی نمی‌کنند
فرشته سیفی ناجی
بخش:
NBA
تاریخ انتشار:
1400/03/18 19:57
لبران و دیویس در المپیک بازی نمی‌کنند


لبران و دیویس در المپیک بازی نمی‌کنند

رسانه‌های آمریکایی خبر می‌دهند که هر دو ستارهٔ لیکرز در المپیک توکیو شرکت نمی‌کنند.

به گزارش ۳ ثانیه؛ اخبار امروز NBA را مرور کنید:
 
لیکرزی‌ها به المپیک نمی‌روند
سایت «اتلتیک» گزارش داد که آنتونی دیویس هم علاوه بر لبران جیمز در المپیک امسال شرکت نخواهد کرد. طبق این گزارش، احتمال حضور استف کری ستارهٔ وریرز در المپیک، ۵۰ درصد است و احتمال حضور بازیکنانی مثل جیسون تیتوم و دیمین لیلرد هم در ترکیب تیم ملی آمریکا وجود دارد.
 
باخت سنگین میلواکی
جیمز هاردن ستارهٔ نتس به بازی دوم مقابل میلواکی نرسید؛ اما بروکلین مشکل خاصی بدون هاردن نداشت و با دفاع خوب ۱۲۵ بر ۸۶ برنده شد. یانیس تا پایان ۱۸ امتیاز و ۱۱ ریباند برای میلواکی داشت.
کوین دورنت برای نتس ۳۲ امتیاز، ۴ ریباند و ۶ پاس گل داشت. کایری هم ۲۲ امتیاز، ۵ ریباند و ۶ پاس گل ثبت کرد.
 
فینیکس با برد شروع کرد
تیم فینیکس سری نیمه نهایی غرب مقابل دنور را با پیروزی ۱۲۲ بر ۱۰۵ مقابل دنور آغاز کرد.
کریس پال بازیکن با تجربهٔ فینیکس در همه مسابقات سری پلی آف با مصدومیت کتف دست و پنجه نرم کرده و با وجود این، کمک بزرگی برای سانز بوده است. پال امروز هم ۲۱ امتیاز و ۱۱ پاس گل داشت و بریجز هم با ۲۳ امتیاز به کمک تیم آمد.
 
دانچیچ نزدیک به تمدید ۲۰۰ میلیون دلاری
لوکا دانچیچ به سوال‌ها دربارهٔ احتمال تمدید قرارداد با دالاس جواب مثبت داد. لوکا در آستانهٔ تمدید قرارداد ۲۰۰ میلیون دلاری با دالاس قرار دارد.
 
لوکا: تعطیلاتی وجود ندارد
ستارهٔ دالاس موریکس بعد از حذف تیمش گفت: «هدف بعدی من، حضور در تورنمنت انتخابی و صعود به المپیک با تیم ملی اسلوونی است. من برای تمرین به اسلوونی بر می‌گردم و تعطیلاتی وجود ندارد.»
 
جریمهٔ ۷۵ هزار دلاری رئیس فیلادلفیا
دریل موری رئیس فیلادلفیا سونی سیکسرز به دلیل توئیت خود برای پیوستن استف کری به فیلادلفیا جریمه شد. موری در جواب توئیت استف کری بازیکن گلدن استیت که از عملکرد برادرش در فیلادلفیا تعریف کرده بود، اشاره کرد که استف هم به برادر خود بپیوندد.

بازگشت به صفحه اخبار