پایگاه خبری 3 ثانیه، اخبار بسکتبال - اخبار: ناگتس هم به جارو نزدیک شد
فرشته سیفی ناجی
بخش:
NBA
تاریخ انتشار:
1402/02/02 12:49
ناگتس هم به جارو نزدیک شد


ناگتس هم به جارو نزدیک شد

مسابقات امروز پلی آفس ان بی‌ای با برد تیم‌های ناگتس، نیکس و هاکس تمام شد.

۳ ثانیه- سید مرتضی ملائکه؛ اینجا درباره مسابقات امروز بسکتبال ان بی‌ای بخوانید:
نیکس یک بازی پیش افتاد
نیویورک نیکس با بازی خوب برانسن (۲۱ امتیاز و ۶ اسیست) توانست با نتیجه ۹۹ به ۷۹ از کلیولند کاوالیرز پیش بیفتد. برانسن پس از پاترینگ یوئینگ اولین بازیکن نیکس است که در دو بازی پشت هم در پلی‌آفس حداقل ۲۰ امتیاز و ۵ اسیست ثبت می‌کند. این بازی هم اولین بازی نیکس پس از ۱۰ سال بود که توانستند از یک تیم در پلی‌آفس در مدیسن اسکوئر گاردن پیش بیفتند.
نیکس ۱
کاوالیرز ۲
زوج ماری و یانگ یک بازی را جبران کردند
یانگ با ۳۲ امتیاز، ۹ اسیست و ۶ ریباند همه کار برای تیمش کرد تا آتلانتا هاکس با نتیجه ۱۳۰ به ۱۲۲ بوستون سلتیکس را شکست دهد. ماری هم با ۲۵ امتیاز، ۶ اسیست و ۵ ریباند کمک دست او بود. آن طرف تیتم و اسمارت به ترتیب ۲۹ امتیاز و ۱۰ ریباند و ۲۴ امتیاز کسب کردند.
هاکس ۱
سلتیکس ۲
ناگتس دنبال جارو
دنور ناگتس بازی سوم را با هفتمین تریپل‌دبل نیکولا یوکیچ در پلی‌آفس پیروز شد. یوکیچ در این بازی ۲۰ امتیاز، ۱۱ ریباند و ۱۲ اسیست ثبت کرد و ۶ بازیکن ناگتس دورقمی شدند. آن طرف آنتونی ادواردز ۳۶ امتیاز ثبت کرد ولی کمک زیادی از هم‌تیمی‌های خود دریافت نکرد تا مینه‌سوتا تیمبرولوز ۳ بر صفر در راند اول عقب بیفتد. ادواردز بازی قبلی هم ۴۱ امتیاز کسب کرده بود. بازی با نتیجه ۱۲۰ به ۱۱۱ به سود دنور ناگتس به پایان رسید.
ناگتس ۳
تیمبرولوز صفر

بازگشت به صفحه اخبار