پایگاه خبری 3 ثانیه، اخبار بسکتبال - اخبار: رستم‌پور: قهرمانی‌های من گویا هستند
فرشته سیفی ناجی
بخش:
داخلی (آقایان)
تاریخ انتشار:
1400/04/28 19:00
رستم‌پور: قهرمانی‌های من گویا هستند


رستم‌پور: قهرمانی‌های من گویا هستند

بازیکن تیم ملی بسکتبال در جواب انتقادات از حضور بازیکنان دو ملیتی گفت: من از طرف خودم حرف می‌زنم و به نظرم قهرمانی‌هایم در لیگ گویا هستند.

به گزارش ۳ ثانیه؛ مایک رستم‌پور بازیکن ایرانی - آمریکایی تیم ملی بسکتبال درباره حضور همزمان با فیلیپ جلال‌پور در تیم ملی گفت: من درباره این قوانین نمی‌دانم و تنها می‌گویم که پدرم ایرانی است. پویان هم پاسپورت ایرانی خود را در دوران کودکی گرفته بود. او بازیکن با تابعیت مضاعف به حساب نمی‌آید و من تنها بازیکن با این شرایط هستم.
او درباره انتقاداتی که از حضور همزمان سه بازیکن دو ملیتی در تیم ملی مطرح شد، تاکید کرد: من درباره خودم حرف می‌زنم، دو سال اینجا بوده‌‌ام و دو قهرمانی آورده ام. هیچ بازیکنی در لیگ برتر این شرایط را ندارد. قهرمانی‌های من گویا هستند و نیازی نیست که حرف دیگری بزنم؛ بنابراین اگر کسی مشکلی با حضورم داشت، به قهرمانی‌ها نگاه کند.
 
خیلی از رفتن به المپیک خوشحالم
رستم‌پور درباره حضور در المپیک گفت: خیلی خوشحالم، بعد از همه سال‌هایی که از کودکی تا به حال کار کردم، حالا اینجا هستم و برای همه چیز شکرگزارم.
ملی پوش بسکتبال درباره آماده‌سازی تیم افزود: همه چیز قبل از اعزام خوب بود، دوران آماده‌سازی خوبی داشتیم و به اسپانیا رفتیم. ما مقابل تیم‌های خیلی خوبی بازی کردیم و حالا برای المپیک آماده ایم.
 
از باخت یاد می‌گیریم
او درباره باخت‌های سنگین مقابل ژاپن و اسپانیا گفت: من به باخت اعتقادی ندارم، از هر شکست باید چیزی یاد گرفت. ما این آموخته‌ها را با خود به المپیک می‌بریم و به نظرم، همه بهترین بسکتبال خود را بازی می‌کنند.
رستم‌پور درباره گروه تیم ملی در المپیک افزود: بهترین شرایط برای کشور ما ایجاد شده است. می‌خواهیم با بهترین تیم‌های دنیا بازی کنیم. فرصت خوبی است که مهارت خود را نشان دهیم. حالا باید ببینیم در مسابقات چه پیش می‌آید.

بازگشت به صفحه اخبار