پایگاه خبری 3 ثانیه، اخبار بسکتبال - اخبار: تمدید قرارداد ستاره‌ها در روز پنجم نقل و انتقالات
فرشته سیفی ناجی
بخش:
NBA
تاریخ انتشار:
1400/05/16 19:07
تمدید قرارداد ستاره‌ها در روز پنجم نقل و انتقالات


تمدید قرارداد ستاره‌ها در روز پنجم نقل و انتقالات

نقل و انتقالات تابستانی NBA به تمدید قراردادها رسید.

به گزارش ۳ ثانیه؛ خلاصهٔ نقل و انتقالات یک روز گذشته را بخوانید:
* «کوین دورنت» فوق ستارهٔ «بروکلین نتس»، چهار سال دیگر قرارداد خود را با این تیم تمدید می‌کند. ارزش این قرارداد ۱۹۸ میلیون دلار است. دورنت صبح امروز همراه با تیم ملی آمریکا به قهرمانی المپیک رسید.
 
* «کوای لنارد» ستارهٔ کلیپرز در این تیم ماندنی شد. هنوز جزئیات تمدید قرارداد کوای اعلام نشده است.
 
* «آندره ایگودالا» که پیش از این سه مرتبه با «گلدن استیت» قهرمان لیگ شده بود، با قراردادی مینیمم به این تیم بازگشت. وریرز در پیش فصل، «کامینگا» و «مودی» را با حق انتخاب ۷ و ۱۴ دور اول یارکشی به تیم خود اضافه کرد. «اوتو پورتر» و ایگودالا از بین بازیکنان آزاد و همچنین «کلی تامپسون» ستاره لیگ، پس از دو فصل مصدومیت به بسکتبال بازگشته و به نظر می‌رسد که گلدن استیت فصل آینده از مدعیان کنفرانس غرب باشد.
 
* «رجی جکسون» قراردادی ۲۲ میلیون دلاری و دو ساله با «کلیپرز» امضا کرد. او در بازی‌های پلی آف این فصل عملکرد درخشانی از خود نشان داد.
 
*تیم «ممفیس»، «گریسن آلن» گارد شوتزن آینده دار خود را در ازای «سم مرل» و دو انتخاب راند دوم سال‌های آینده به «میلواکی» منتقل کرد. آلن فصل پیش حدود ۴۰ درصد پرتاب سه امتیازی موفق داشته است.
 
* «جاستیس وینزلو» با قراردادی دو ساله به کلیپرز پیوست. او پیش از مصدومیت از فوروارد‌های کوچک آینده دار لیگ به حساب می‌آمد و حالا در صورت داشتن سلامت کامل می‌تواند جانشین خوبی برای «کوای لنرد» در ترکیب کلیپرز باشد.
 
* «دی آندره بمبری» با قراردادی یک ساله به بروکلین پیوست.
 
*به گفتهٔ مدیران «لیکرز»، قرارداد «فرانک ووگل» سرمربی تیم برای چند فصل دیگر تمدید شد. ووگل در دو فصل اخیر با این تیم در فصل عادی ۹۴ برد و ۴۹ باخت کسب کرده است.
 
* «عمر یورت سِوِن»، بازیکن ۲۳ سالهٔ ترک قراردادی دو ساله با «میامی هیت» امضا کرد. او در دو بازی لیگ تابستانی به طور متوسط ۲۶ امتیاز و ۱۳. ۵ ریباند به دست آورده است. عمر فصل پیش در «اوکلاهاما سیتی بلو»، یکی از تیم‌های جی لیگ بازی می‌کرد.
 
جمع‌آوری اخبار: عرفان حسینی

بازگشت به صفحه اخبار