پایگاه خبری 3 ثانیه، اخبار بسکتبال - اخبار: برد بزرگ مس کرمان مقابل مدافع قهرمانی
فرشته سیفی ناجی
بخش:
داخلی (آقایان)
تاریخ انتشار:
1400/08/05 21:04
برد بزرگ مس کرمان مقابل مدافع قهرمانی


برد بزرگ مس کرمان مقابل مدافع قهرمانی

مس کرمان امروز موفق به شکست مدافع قهرمانی لیگ شد و اولین باخت این فصل شهرداری گرگان را رقم زد.

به گزارش ۳ ثانیه؛ تیم مس کرمان با پنج امتیاز اصغر کاردوست + سیامک ترابی خواه در یک دقیقه به پایان بازی با شهرداری گرگان، برتری را به دست آورد. دو پرتاب آزاد چوماکف، اختلاف را به سه امتیاز رساند و نگاه گرگانی‌ها به معجزهٔ شوت‌های پری پتی بود. پتی در ۱۳ ثانیه پایانی اقدام به پرتابی کرد که موفق نبود. گرگانی‌ها اعتقاد به خطا داشتند؛ اما خطایی اعلام نشد و مس کرمان با حفظ برتری در ثانیه‌های پایانی با نتیجه ۸۶ بر ۸۲ برنده بازی شد.
 
محمد جمشیدی ستارهٔ گرگان، غایب بزرگ این مسابقه بود. جمشیدی در نیمهٔ دوم بازی مقابل ذوب آهن آسیب دیده بود و به این بازی نرسید.
گرگانی‌ها به این ترتیب از بازی‌های این هفته یک پیروزی مهم مقابل ذوب آهن به دست آوردند و یک شکست غیر منتظره مقابل مس کرمان داشتند.
 
ایگور چوماکف بازیکن خارجی کرمان با ۲۱ امتیاز و ۹ ریباند و اصغر کاردوست با ۱۳ امتیاز و ۱۳ ریباند بهترین‌های این مسابقه بودند.
سیامک ترابی خواه هم که با پرتاب سه امتیازی خود به برتری مس کمک کرد، در مجموع ۱۳ امتیاز با ۳ پرتاب سه امتیازی موفق داشت.
 
میثم میرزایی با ۱۲ امتیاز و ۸ ریباند بیشترین کارایی را در تیم گرگان داشت. پری پتی بهترین امتیازآور این تیم با ۲۱ امتیاز بود. رسول مظفری ۸ امتیاز و ۱۱ پاس گل و کیوان ریاعی ۱۵ امتیاز و ۷ ریباند داشتند.

بازگشت به صفحه اخبار