پایگاه خبری 3 ثانیه، اخبار بسکتبال - اخبار: هاشمی: کسی ۱۰ بازیکن جوان از تیم بزرگسالان نمی‌خواهد
فرشته سیفی ناجی
بخش:
داخلی (آقایان)
تاریخ انتشار:
1400/08/27 19:13
هاشمی: کسی ۱۰ بازیکن جوان از تیم بزرگسالان نمی‌خواهد


هاشمی: کسی ۱۰ بازیکن جوان از تیم بزرگسالان نمی‌خواهد

سرمربی تیم ملی بسکتبال گفت: مردم از تیم ملی بُرد می‌خواهند و کسی ۱۰ بازیکن جوان از تیم ملی بزرگسالان نمی‌خواهد.

به گزارش ۳ ثانیه؛ مصطفی هاشمی سرمربی جدید تیم ملی بسکتبال امروز در تمرین تیم ملی به سوالات رسانه‌ها پاسخ داد و در ابتدا ضمن تشکر از حمایت رسانه‌ها تاکید کرد که در باخت‌های تیم ملی هم باید خود را شریک بدانند.
او درباره دعوت بازیکنان به اردوی تیم ملی افزود: ممکن است خطا و اشتباه کرده باشم؛ ولی همه بازی‌های لیگ را دیدیم و سعی کردیم حق الناسی که روی دوش ما است، درست انجام دهیم. ما دو نوع بازیکن داریم، یکی مطالبهٔ خانواده بسکتبال که جوانگرایی شود و نسل جدیدی به تیم ملی تزریق شود. یکی هم مطالبهٔ عموم مردم است که برد می‌خواهند. کسی ۱۰ بازیکن جوان از تیم ملی بزرگسالان نمی‌خواهد.
 
صبر برای کامرانی تا ابتدای هفته
سرمربی تیم ملی بسکتبال درباره غیبت مهدی کامرانی در تمرینات توضیح داد: مهدی کامرانی دو سه روز اول در تمرینات بود. متأسفانه بیماری برای پسرش رخ داده و تمام مدت درگیر هستند. ما تا روز شنبه منتظر مهدی می‌شویم. اگر نیاید، او را در این اردو نخواهیم داشت؛ ولی همچنان مدنظر ما هست. بازیکنی که خودخواهی ندارد و در این مقطع به بسکتبال ما کمک می‌کند.
هاشمی ادامه داد: خلا خیلی بزرگی در پست گارد داشتیم. مهدی کامرانی هم دیگر مثل قبل نیست و باید ۱۷، ۱۸ دقیقه کمک کند. همچنین درسی برای گاردهای دیگر از نظر نوع تفکر و گردش توپ باشد. ما فعلا رسول مظفری را هم دعوت کرده ایم. اینکه چه استراتژی را انتخاب کنیم تا دوشنبه مشخص می‌شود که با یک یا دو گارد بازی می‌کنیم.
 
صمد و حامد هر وقت بیایند، اضافه می‌شوند
او درباره غیبت حدادی و نیکخواه بهرامی گفت: حامد و صمد ستاره‌های انکارناپذیری هستند و از نظر مربی تیم ملی و کارشناس بسکتبال فکر می‌کنم که همچنان شایستگی بودن در تیم ملی را دارند. فعلا هر دو خارج از کشور هستند. هر وقت بیایند و در شرایط مسابقه باشند، به تیم اضافه می‌شوند.
هاشمی درباره دوره گذشته تیم ملی تاکید کرد: جا دارد از مهران شاهین طبع و کادر او تشکر کنم. خیلی برای تیم ملی زحمت کشیدند. من این را حس می‌کنم که چقدر حرص خورده و تلاش کردند. کارهای خوبی که آنها انجام دادند، ما ادامه می‌دهیم. اگر ایرادی هم وجود داشت، سعی در برطرف کردن آن داریم. به نظرم درباره اینکه ارتباطات چه بوده است، نبش قبر نکنیم.

بازگشت به صفحه اخبار