پایگاه خبری 3 ثانیه، اخبار بسکتبال - اخبار: کاپلا برگ برندهٔ آتلانتا!
فرشته سیفی ناجی
بخش:
NBA
تاریخ انتشار:
1401/01/25 13:15
کاپلا برگ برندهٔ آتلانتا!


کاپلا برگ برندهٔ آتلانتا!

آتلانتا هاوکس در دومین بازی پلی‌این کنفرانس شرق، توانست با نتیجه ۱۳۲ به ۱۰۳ شارلوت هورنتس را شکست دهد و رقیب کلیولند کاوالیرز برای رسیدن به سید هشتم باشد.

۳ ثانیه_سید مرتضی ملائکه؛ کوارتر ابتدایی پایاپای شروع شد، اما کم‌تجربگی بازیکنان هورنتس، نظم تیمی و ریتم منسجم هاکس باعث شد که کوارتر ابتدایی بازی با اختلاف ۹ امتیازی آتلانتایی‌ها تمام شود. هاکس روند خوبش را ادامه داد تا نیمه با نتیجه ۶۰ - ۵۲ به سود این تیم به پایان رسید. «لاملو بال» و «‌تری یانگ» در نیمه اول نتوانستند ریتم همیشگی خودشان را پیدا کنند و با ۳ اقدام موفق از ۱۳ اقدام به رختکن رفتند. برگ برنده هاکس در نیمه اول شوت‌های سه‌امتیازی «هورتر» (۱۳ امتیاز در نیمه) و «باگدانوویچ» (۷ امتیاز در نیمه) و عملکرد عالی «کاپلا» (۱۳ امتیاز و ۱۲ ریباند) در دفاع و حمله بود.

کوارتر سوم با تغییر تاکتیک آتلانتا مبنی بر افزایش سرعت بازی و پخش امتیازات میان بازیکنان مختلف شروع شد. تری یانگ و لاملو بال برخلاف نیمه اول عملکرد بهتری در نیمه دوم از خودشان نشان دادند. در نهایت یانگ ۲۴ امتیاز و ۱۱ پاس منجر به گل و بال ۲۶ امتیاز و ۷ پاس منجر به گل ثبت کردند. کلینت کاپلا هم با ادامه روند کم‌نظیر خود، ۱۵ امتیاز و ۱۷ ریباند کسب کرد. تفکرات «مک‌میلان» جواب داد تا هاکس کوارتر سوم را با نتیجه ۴۲ به ۲۴ ببرد!

کوارتر چهارم کمتر با رخدادهای خاص و ویژه‌ای مواجه بود تا در پایان هاکس با نتیجه ۱۳۲ به ۱۰۳ به پیروزی برسد. آتلانتایی‌ها ۵۰ درصد بیشتر از شارلوتی‌ها، امتیازاتشان را روی پاس‌های منجر به گل هم‌تیمی‌ها ثبت کردند. حالا تیم آتلانتا باید بعد از کمی استراحت به کلیولند سفر کرده و برای سهمیه سید هشتم بجنگد.

بازگشت به صفحه اخبار