پایگاه خبری 3 ثانیه، اخبار بسکتبال - اخبار: صحبت‌های بعد از صعود ذوب آهن به فینال
فرشته سیفی ناجی
بخش:
داخلی (آقایان)
تاریخ انتشار:
1401/01/25 19:25
صحبت‌های بعد از صعود ذوب آهن به فینال


صحبت‌های بعد از صعود ذوب آهن به فینال

تیم بسکتبال ذوب آهن اصفهان اولین تیمی است که در این فصل لیگ برتر به فینال رسید. بخشی از مصاحبه‌های بعد از سری نیمه نهایی ذوب آهن-سیرجان را بخوانید.

به گزارش ۳ ثانیه؛ یک سری نیمه نهایی لیگ برتر در سه مسابقه به پایان رسید و حالا ذوب آهن باید منتظر برندهٔ سری شیمیدر-گرگان باشد که امشب در چهارمین مسابقه به مصاف هم می‌روند.
 
فرزاد کوهیان در مصاحبه با ۳ ثانیه
«شما از بیرون نمی‌بینید که بازیکنان ما چه انسجام، همیت گروهی و یکدلی دارند و از کاری که انجام می‌دهند، بی‌اندازه لذت می‌برند. این خودش برای من کفایت می‌کند. بسیار خوشحالم که با این بچه‌ها کار می‌کنیم.»
 
علی آرزومندی سرمربی نظم آوران سیرجان در جمع خبرنگاران
«رفتن به فینال لیگ برتر یک اتفاق خیلی فوق‌العاده و رویای بزرگی است که برای آن تلاش می‌کردیم. دو بازی خیلی نزدیک کردیم. ذوب آهن نشان داد که تیم شایسته‌تر و باتجربه‌تری است و کمتر از ما اشتباه کردند. آنجایی که ما در بازی دوم اشتباه کردیم و به آنها فرصت دادیم، استفاده کردند.»
«به نظرم هیچ کدام از بازیکنان ما عملکرد مورد انتظار را در بازی سوم نداشتند. این هیچ چیزی از توانایی و کار بزرگ آنها کم نمی‌کند.»
 
فرید اصلانی بازیکن ذوب آهن در مصاحبه با ۳ ثانیه
«رفتن به فینال، حس فوق‌العاده‌‌ای دارد. از روزی که تمرینات ما شروع شده بود، آقای کوهیان اصرار داشتند که فینالیست شویم و برای قهرمانی بجنگیم. این در ذهن همه ما بود. خدا را شکر به این هدف رسیدیم.»
«کار خیلی سختی در فینال داریم. شیمیدر و گرگان تیم‌های با کیفیتی مثل سیرجان هستند؛ اما همه تلاش خود را می‌کنیم و این همبستگی را در فینال هم قطعا خواهیم داشت.»
 
محمدرضا اکبری بازیکن ذوب آهن در مصاحبه با ۳ ثانیه
«واقعا خدا را شکر می‌کنم، چون مجموعه باشگاه، بازیکنان و کادر امسال بیشتر از توان خود زحمت کشیدند. لیاقت این تیم قهرمانی است و این را در خود می‌بینیم. به نظرم شادی باید خیلی کم باشد و به فکر قهرمانی باشیم، چون این تیم ظرفیتش را دارد.»

بازگشت به صفحه اخبار