پایگاه خبری 3 ثانیه، اخبار بسکتبال - اخبار: سومی مشترک شیمیدر-سیرجان
فرشته سیفی ناجی
بخش:
داخلی (آقایان)
تاریخ انتشار:
1401/01/31 20:24
سومی مشترک شیمیدر-سیرجان


سومی مشترک شیمیدر-سیرجان

طبق شنیده‌ها هر دو باشگاه شیمیدر قم و نظم آوران سیرجان به صورت کتبی خواستار برگزار نشدن مسابقهٔ رده بندی لیگ برتر شدند.

به گزارش ۳ ثانیه؛ کمیته مسابقات برای این فصل از لیگ برتر بسکتبال، یک مسابقهٔ رده بندی سوم و چهارمی در نظر گرفته بود؛ اما علیرغم تکذیب سرمربی سیرجان، طبق شنیده‌های موثق هر دو باشگاه شیمیدر و نظم آوران به صورت کتبی به فدراسیون درخواست داده‌‌اند که مسابقهٔ رده بندی برگزار نشود.
فدراسیون بسکتبال مانند سه فصل قبل قصد دارد که هر دو تیم را به صورت مشترک سوم اعلام کند. (آپدیت: فدراسیون بسکتبال ساعاتی بعد از این خبر به طور رسمی از لغو مسابقه رده بندی و سومی مشترک شیمیدر-سیرجان خبر داد.)
 
افزایش تماشاگران فینال
سری فینال لیگ برتر از دوشنبه پنجم اردیبهشت میان تیم‌های شهرداری گرگان و ذوب آهن اصفهان برگزار می‌شود. فدراسیون بسکتبال  برای این سری، ظرفیت حضور تماشاگران را در سالن آزادی افزایش می دهد. بیشترین تعداد تماشاگران در مسابقات نیمه نهایی، ۱۲۰ نفر از هر تیم بود. هنوز مشخص نیست که چه تعداد تماشاگر در مسابقات فینال حضور خواهند داشت.

تیم‌های ذوب آهن و گرگان در حال آماده‌سازی برای فینال هستند. گرگانی‌ها در حال حاضر مصدومی ندارند. تیم ذوب آهن از بازی دوم نیمه نهایی، سجاد مشایخی را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشته و این بازیکن تا صبح امروز هم در تمرینات شرکت نکرده است.

بازگشت به صفحه اخبار