پایگاه خبری 3 ثانیه، اخبار بسکتبال - اخبار: نظرات مخاطبان درباره سری فینال لیگ برتر
فرشته سیفی ناجی
بخش:
تریبون
تاریخ انتشار:
1401/02/07 15:46
نظرات مخاطبان درباره سری فینال لیگ برتر


نظرات مخاطبان درباره سری فینال لیگ برتر

مخاطبان ۳ ثانیه و هواداران بسکتبال، نظرات خود را درباره سری فینال برای ما ارسال کردند.

به گزارش ۳ ثانیه؛ بخش تریبون ۳ ثانیه از سری فینال لیگ برتر، نظرات عمومی را هم منعکس می‌کند. نظر مخاطبان را بعد از بازی اول فینال لیگ برتر میان تیم‌های شهرداری گرگان و ذوب آهن اصفهان بخوانید:
"سلام. سوای مسائل فنی دو تیم، برای من جالب بود با اینکه گزارشگر هم گفت تماشاچیان ذوب آهن رو بعدا می‌بینیم، یکبار هم شبکه ورزش، تماشاچیان ذوب آهن رو نشون نداد.
طبیعیه وقتی یک شهر، یک تیم در سطح برتر ورزش داشته باشه، تمام تماشاچیان به طرف اون کشیده می‌شوند… مثلا نمیشه به تهران خرده گرفت که با این همه تیم در رشته‌های مختلف، به جز فوتبالِ استقلال و پرسپولیس، تماشاچیان دو آتیشه طرفدار یه تیم بسکتبال نداره.
واقعا بی‌احترامی به تماشاچیان اصفهان بود که اشاره‌‌ای به اونها نشد… تا جایی که من یادمه سالن‌های بسکتبال اصفهان همیشه پر بوده…"
امیررضا بصیرت از اصفهان

«انشالله گرگان با قدرت تمام قهرمان میشه.»
محمد هادی واثقی هوادار گرگان

"ذوب آهن با اینکه با شهرداری همگروه بوده؛ اما به لطف قرعه با هیچ تیم اسم و رسم داری تا پای فینال بازی نکرد و به جرات میشه گفت هیچوقت اینقدر راحت فینالیست نشده بود.
اما شاید بشه بازی نیمه نهایی شهرداری رو یه فینال طوفانی و زودرس ازش یاد کرد و توانست تیم پرمهره و متمول شیمیدر رو که هستهٔ اصلی ش سرمربی و بازیکنان فصل قبل گرگان بودند، شکست بده. گرگان با عبور از طوفان شیمیدر به فینال رسیده.
ذوب آهن امسال تا قبل فینال سنگ محک مردافکنی نخورده بود. ضمن اینکه با همین روال هم گارد با ارزش خودش رو در کمند آسیب دیدگی دید.
در سری فینال شهرداری با تکیه بر تجربه و تکنیک بالای بازیکنان خودش و بدون تردید تفکر سازنده و بازیخوانی حرفه‌‌ای دکتر مهران حاتمی می‌تونه از ذوب آهن گذر کنه. ذوب آهنی که بازیکن خوب در حد لیگ برتر کم نداره اما بازیکن شش دانگ در حد فینال کم داره. "
رضا نادری از گرگان
 
«بازی خوبی بود. به نظر من تصویر برداری و کارگردانی بازی فینال فوق‌العاده بود. باید به احترامشون کلاه از سر برداشت.»
ساموئل کابلی
 
«در مورد بازی اول فینال می‌خواستم بگم که بازی در کوارتر سوم و با درخشش پری پتی که به معنای واقعی کلمه» بازی رو در میاره واسه تیمش"، به نفع گرگان چرخید!
شهرداری بازیکن پُست ۵ قوی نداره و لااقل قابل مقایسه با ارسلان نیستن… ولی با استراتژی‌های تیمی درست‌تر و تدابیر دکتر حاتمی و البته به لطف Turnover‌ها و بی‌دقتی در اقدام نهایی بازیکنان ذوب آهن، به برتری رسیدند.
دو تیم هم-زور هستن و رقابت‌های آتی هم جذاب خواهد بود! 🏀❤️"
شاهرخ کفاش از گرگان

بازگشت به صفحه اخبار