پایگاه خبری 3 ثانیه، اخبار بسکتبال - اخبار: نظرات مخاطبان درباره بازی دوم فینال لیگ برتر
فرشته سیفی ناجی
بخش:
تریبون
تاریخ انتشار:
1401/02/09 14:38
نظرات مخاطبان درباره بازی دوم فینال لیگ برتر


نظرات مخاطبان درباره بازی دوم فینال لیگ برتر

مخاطبان ۳ ثانیه، نظرات خود را درباره بازی دوم از سری فینال برای ما ارسال کردند.

به گزارش ۳ ثانیه؛ تیم بسکتبال ذوب آهن اصفهان چهارشنبه این هفته، سری فینال لیگ برتر را یک-یک مساوی کرد. مخاطبان ۳ ثانیه (بیشتر هواداران گرگان) نظرات خود را درباره این سری برای ما ارسال کردند؛ اما تنها نظر افراد با هویت مشخص و بدون توهین را اینجا منتشر می‌کنیم:
«بازی بسیار جذابی بود به عنوان یه گرگانی افتخار می‌کنم به این تیم، فرق تیم گرگان با بقیهٔ تیم‌های ایران اینه که با یه برد تیم بدون شعار یه شهر خوشحاله و با یه باخت یه شهر ناراحته. نمیخوام بگم داورها جهت دار سوت می‌زدن ولی خواهش دارم از داوران واسه خاطر حق مردمان یه استان که چششون به سوت اوناست، عادلانه قضاوت کنند. از دیشب تا حالا واقعا ناراحتیم، این تیم حقش باخت نبود، ولی بچه‌ها باید این رو بدونن که با تمرکز بازی کنن، چون هزاران هزار آدم چشم به دستای اونا دوختن که جام رو با خودشون بیارن گرگان.»
هانی میرزاعلی هوادار گرگان

"پیشنهاد می‌کنم که از سمت نیمکت‌های دو تیم هم دوربین کار گذاشته بشه تا داوران محترم بهتر بتونن صحنه‌های تحریک بازیکنان بسمت تیم رقیب رو شناسایی و همون لحظه فول فنی اعلام کنن.
به داوران عزیز هم توصیه می‌کنم وقتی نیمکت و بازیکنان تیم ذوب آهن همه یکدفعه باهم اعتراض می‌کنن، مدیریت بازی در لحظات پایانی رو فراموش کنن و سریع فول فنی اعلام کنن. آیا اگه نیمکت و بازیکنان شهرداری اینطور اعتراض می‌کردن، بهشون فول فنی نمی‌دادید؟ در این بازی سوت خطاهای غیر ورزشی گم شده بود. در مجموع داوران عزیز خواسته یا ناخواسته در نتیجه بازی فوق‌العاده تاثیر گذار بودن، ارادتمند محمد طالع زاری 🙏"

بازگشت به صفحه اخبار