پایگاه خبری 3 ثانیه، اخبار بسکتبال - اخبار: نظرات مخاطبان درباره بازی سوم فینال لیگ برتر
فرشته سیفی ناجی
بخش:
تریبون
تاریخ انتشار:
1401/02/11 13:55
نظرات مخاطبان درباره بازی سوم فینال لیگ برتر


نظرات مخاطبان درباره بازی سوم فینال لیگ برتر

مخاطبان ۳ ثانیه، نظرات خود را درباره بازی سوم از سری فینال برای ما ارسال کردند.

به گزارش ۳ ثانیه؛ تیم بسکتبال شهرداری گرگان در سری فینال لیگ برتر بسکتبال ۲ بر یک پیش افتاده است. نظرات ارسالی مخاطبان ۳ ثانیه را بخوانید:
 
«ذوب آهن اگه چرخش توپش رو مثل بازی قبلی حفظ می‌کرد، این بازی هم گرگان به مشکل می‌خورد؛ چون پتی و جمشیدی مجبور می‌شدن به دویدن، خسته می‌شدن و کارایی توی حمله حداقل نصف می‌شد.»
حنیف محمدی
 
«گرگان قهرمان میشه (اشاره به بازی چهارم)»
چند نظر مشابه هواداران گرگان
 
"با سلام خدمت رسانه خوب ۳ ثانیه آرش هستم از اصفهان.
به نظر من تیم ذوب از لحاظ انسجام تاکتیکی و فنی از تیم گرگان بهتره و راحت‌تر می‌تونه جریان بازی را کنترل کنه. تنها برتری تیم گرگان داشتن بازیکن خارجی و بازیکن‌های ایرانیه که در هر پست به صورت تخصصی حضور دارند و باعث شده ریتم امتیاز آوری آنها خوب باشه. به اصطلاح جنسشون جوره…چیزی که به نظر من خیلی مشهوده در این بازی‌های سنگین، مربیان باید به خوبی بتونند از نفرات ذخیره خود استفاده کنند که این امر باعث میشه نفرات اصلی انرژی خودشون را برای کوارترهای پایانی حفظ کنند؛ ولی متأسفانه به دلیل حساسیت زیاد بازی، این کار اجرا نشده و در کوارتر‌های ۳ و ۴ افت بدنی بازیکن‌ها مشهود بوده. این باعث میشه که بازی افت چشمگیری داشته باشه در پایان بعضی از بازیکنان به دلیلی که من از آن آگاه نیستم یه بازی تیمی را فقط به یک جدال دو نفره تبدیل کردند و به دلیل نداشتن کنترل بر روی خودشون باعث ضرر به کار تیمی تیمشون شدند مثل میثم میرزایی در بازی دوم و آرمان زنگه در بازی سوم. "
آرش بلالی
 
«بازی سوم از سری فینال امسال در واقع به تنها مرحله‌‌ای که شباهت نداشت فینال بود. بازی از ابتدا با طوفان سهمگین گرگانی‌ها چه در داخل زمین چه روی سکوها آغاز شد. با تمام احترامی که برای ذوب آهن قائلم اما شاید لیگ برای ذوب آهن تمام شده باشه. بازیکنان ذوب آهن از لحاظ بدنی خالی شدن و آسیب دیدگی بلای جان این روزهای ذوبی‌ها شده. نیمکت کارآیی داره ذوب آهن اما نه در حد و قواره فینال. در طرف دیگه زمین اما گرگانی‌ها انگار تازه از یک استراحت یک هفته‌‌ای برگشته بودن. انتقال سریع بازی از زیر حلقه خود به تور ذوب آهن و پرتاب‌های بی‌نقص و دقیق جمشیدی و پری پتی که این روزها یک جوان آماده و مملو از خواستن بنام سجاد پذیرفته اونها رو کمک حال خودشون می‌بینه. از طرف دیگه رسول مظفری روز به روز بازی بهتری چه در حمله چه در دفاع از خودش نشون میده. یارگیری دقیق و بی‌نقص گرگانی‌ها از همون ابتدا مشایخی و ارسلان و آرمان رو از کار انداخته بود. نبود پست پنج در ذوب آهن باعث شده گرگان بیش از پیش خودش رو دیکته کنه به حریف. شاید بشه گفت چراغ بنزین ذوبی‌ها روشن شده و گرگانی‌ها شهر رو آذین بندی می‌کنن برای رقص با جام.»
رضا نادری از گرگان

بازگشت به صفحه اخبار