پایگاه خبری 3 ثانیه، اخبار بسکتبال - اخبار: حدادی: بازیکنان با انگیزهٔ بیشتری تمرین می‌کنند
فرشته سیفی ناجی
بخش:
داخلی (آقایان)
تاریخ انتشار:
1401/03/11 15:58
حدادی: بازیکنان با انگیزهٔ بیشتری تمرین می‌کنند


حدادی: بازیکنان با انگیزهٔ بیشتری تمرین می‌کنند

کاپیتان تیم ملی بسکتبال با تاکید بر اینکه هنوز هیچ چیز مشخص نیست، گفت: حس می‌کنم که بازیکنان بعد از آمدن کادرفنی جدید، با انگیزهٔ بیشتری کار می‌کنند.

به گزارش ۳ ثانیه؛ حامد حدادی کاپیتان تیم ملی بسکتبال چند روز بعد از شروع تمرینات با کادرفنی جدید تیم ملی در مصاحبه با ۳ ثانیه گفت:
«اول باید از کادرفنی سابق یعنی آقایان هاشمی و شاهین طبع تشکر کنیم. به هر حال زحمات زیادی کشیدند. آقای ارمغانی هم که الان با کادر جدید اضافه شده‌‌اند، حس می‌کنم بچه‌ها با انگیزه‌تر تمرینات را ادامه می‌دهند. هنوز جلسهٔ پنجم است که تمرینات را شروع کرده‌‌ایم، چیزی مشخص نیست. اگر نتیجهٔ مطلوب را کسب کنیم، همه» به به «می‌گویند. اگر هم نه که به هر حال همیشه انتقاد هست. به نظرم همه باید حمایت کنیم. ما هم به عنوان عضو کوچکی از جامعهٔ بسکتبال ایران باید حمایت کنیم.»
 
کارهای دورهٔ قبل را قبول نداشتم
حدادی درباره مشکلاتش در فدراسیون سابق افزود: «من مشکلی نداشتم، ولی با رفتارهایی که دورهٔ قبل انجام شد، مشکل به وجود آمد. این چهارمین فدراسیونی است که با آن کار می‌کنم. دورهٔ آقای غضنفری، بعد از آن طولانی‌ترین دوره در زمان آقای مشحون، آقای طباطبایی و الان هم که آقای داوری هستند. در این مدت با بیش از پانزده، بیست مربی کار کرده ام. همیشه سعی کرده‌‌ام که کار خود را انجام دهم، بازی کنم و بدون حاشیه بروم و بیایم؛ ولی دورهٔ قبلی اوایلش از طریق کادر نه، کارهایی از طریق سرپرستی بود. آنها هم به هر حال زحمت کشیدند؛ ولی من آن کارها را قبول نداشتم.»
سنتر تیم ملی بسکتبال تاکید کرد: "به نظرم رفتارها بدون حرفه‌‌ای گری بود. سعی کردند که بازیکنان را کنار بگذارند، آن را قبول نداشتم. به کل کل افتادند، چهار سال با این شرایط نتوانستم داخل ایران بازی کنم.
در هر حال من سعی کردم با هر مشکلی که داشتم، حرفه‌‌ای رفتار کنم. هر چه کادرفنی بگویند، چه در دورهٔ آقای شاهین طبع یا الان انجام می‌دهم. افتخار کار با آقای هاشمی را هم در تیم ملی نداشتم. "
 
صمد بیاید و ببیند
حدادی در واکنش به برخی مواضع صمد نیکخواه بهرامی گفت: «صمد که اینجا نیست. باید بیاید و ببیند. اولش همیشه مشکلاتی هست. به هر حال طول می‌کشد که کادر یا ریاست جدید، سر کار بیایند. به نظرم باید زمان بدهیم، فعلا انتقاد نکرده و حمایت کنیم. صمد هم گفت که من حمایت می‌کنم و با بعضی انتخاب‌ها مشکل دارد. به نظرم حالا که این افراد انتخاب شده‌‌اند، باید حمایت کنیم و اگر نتیجه نگرفتند، آن موقع انتقاد سازنده کنیم.»

بازگشت به صفحه اخبار