پایگاه خبری 3 ثانیه، اخبار بسکتبال - اخبار: نظرات درباره تیم‌های ملی سه نفره
فرشته سیفی ناجی
بخش:
تریبون
تاریخ انتشار:
1401/03/12 14:06
نظرات درباره تیم‌های ملی سه نفره


نظرات درباره تیم‌های ملی سه نفره

اعلام فهرست تیم‌های ملی بسکتبال سه نفره در هفتهٔ اخیر، واکنش‌های زیادی داشت. مخاطبان ۳ ثانیه هم نظرات خود را در این مورد برای ما ارسال کردند.

به گزارش ۳ ثانیه؛ اردوهای انتخابی تیم‌های ملی بسکتبال سه نفره بانوان و آقایان با تعداد زیاد بازیکنان برگزار شد. اهالی بسکتبال واکنش‌های زیادی به فهرست بازیکنان این تیم‌ها داشتند. برخی نظرات در فضای مجازی بدون هویت واقعی ارائه می‌شوند یا افراد تمایلی به ارائهٔ نظر با نام خود ندارند. اینجا نظراتی که با انتشار نام مشکلی نداشتند، بخوانید:
«سلام و عرض ادب
در مورد لیست دعوت شدگان به اردوی سه نفره می‌خواستم مقداری با شما درد دل کنم. آقایون لطف کردند، سی و پنج نفر رو برای اردو سه نفره فراخوان دادند. هشت نفر از این سی و پنج نفر، سه به سه باز هستند. ما هیچ حرفی در موردش نداریم و خیلی هم خوشحالیم که بالاخره خون دل خوردن جامعهٔ سه نفره داره دیده میشه.
بسکتبال سه نفره یه رشتهٔ جداگانه است. آقایون چرا به این درک نمی‌رسند؟ کسانی که تو این رشته فعالیت می‌کنند، از کار، زندگی، وقت و پولشون می‌زنند تا برن یک ایونت شرکت کنند. حالا که به اردو رسیده چرا نباید رنک دارها باشند؟ بازیکن دعوت شده اردو، هنوز توپ سه به سه دستش نگرفته. بازیکن دعوت شده سه نفره از اون طرف هم دعوت شده تیم ایران نوین؛ بعد فرید احمدی، شاهین دزفولی، فواد کمالی، حسین یعقوب پور، محسن توانا، ایمان صفر نژاد، مهدی بهنام، ناصر موصلی و غیره دعوت نشدند.
این رفتار آقایون باعث دلسردی تو جامعهٔ بسکتبال سه نفره میشه. هیچ جای دنیا مثل اینجا، کارها را با روابط جلو نمی‌برند.»
قاسم سیدی بازیکن بسکتبال سه نفره
«۳۵ بازیکن یعنی ۱۱ تیم سه نفره میشه. کلا پنج نفر به مسابقات میرن. چرا می‌خوان الکی جوون‌ها را راضی نگه دارند که مثلا اردو دعوت شدند؟ تیم ملی ب هم همینطوره، وقتی این همه بازیکن ردهٔ جوانان داری، هر دو ماه یک بار دعوت میشن، اونها را بازی بدین و به جای تیم ملی ب یک مسابقاتی بفرستید. دلمون به آقا جواد خوش بود که از تو دل همین مشکلات بیرون اومده! اما انگار اون صندلی یک خاصیتی داره که باید چشم هات رو ببندی.😶»
امید حاتمی مربی بسکتبال پایه

بازگشت به صفحه اخبار