پایگاه خبری 3 ثانیه، اخبار بسکتبال - اخبار: حسن‌زاده: بازیکن سال خوب و بد دارد؛ ولی باید دعوت شود
فرشته سیفی ناجی
بخش:
داخلی (آقایان)
تاریخ انتشار:
1401/03/12 15:19
حسن‌زاده: بازیکن سال خوب و بد دارد؛ ولی باید دعوت شود


حسن‌زاده: بازیکن سال خوب و بد دارد؛ ولی باید دعوت شود

ملی پوش تیم بسکتبال مهرام تهران گفت: بازیکن را نباید با یک سال خوب و بد قضاوت کرد و اگر تیم نتیجه نگرفت، باز هم بازیکن باید به اردوی تیم ملی دعوت شود تا براساس عملکردش در اردو تصمیم بگیرند.

به گزارش ۳ ثانیه؛ محمد حسن‌زاده بازیکن متولد ۶۹ تیم ملی در واکنش به اینکه حالا این نسل بعد از حامد حدادی، بزرگترین بازیکنان تیم ملی هستند، به ۳ ثانیه گفت: «چندین سال در باد جوانی و نوجوانی مانده بودیم. الان واقعیت امر است. هر چه سن بالاتر می‌رود، ما جای نسل حدادی و بقیه می‌رویم و جوانترها هم جای ما می‌آیند. امیدوارم هر کسی در هر سنی هست، به تیم ملی کمک کند.»
او درباره بازیکنان جوان حاضر در اردوی تیم ملی افزود: «خیلی بازیکنان با پتانسیلی هستند، فقط نیاز دارند که در قالب کار تیمی بهتر عمل کنند و تمرینات خوبی انجام دهند. امیدوارم که به هماهنگی لازم و درک بسکتبال برسند.»
 
بازیکنان ایرانی در امتیازآوری شریک نبودند
حسن‌زاده درباره فصلی که با تیم مهرام گذراندند، تاکید کرد: «ما خیلی در روند لیگ مشکلات داشتیم. سعی کردیم که با همه مشکلات عملکرد خوبی داشته باشیم. خیلی جاها این را نشان دادیم. یک باره ریسک است که نزدیک پلی آف، بازیکن خارجی عوض کنید. فکر می‌کنم آنجایی به مشکل خوردیم که بازیکنان ایرانی دیگر در امتیازآوری شریک نبودند. ما باید در اختیار خارجی‌ها قرار می‌گرفتیم.»
ملی پوش مهرام درباره رضایت از عملکرد خود و احتمال زیاد دعوت نشدن بازیکن بعد از حذف زودهنگام در لیگ گفت: «تیم نتیجه نگرفت و قطعا هیچ بازیکنی از خودش راضی نیست. من ندیدم که هیچ بازیکن ایرانی کم کاری کند. بازیکنی که چند سال در تیم ملی زحمت کشیده و در تمام مقاطع بوده است، نمی‌توان با یک سال آن بازیکن را قضاوت کرد.»
او با اشاره به سابقهٔ حضور در تیم ملی افزود: «نظر شخصی من است که یک سال خوب یا بد داری. من ۱۰ سال به تیم ملی کشورم خدمت کرده ام. اگر تیم نتیجه نگرفت، حق بازیکن است که باز به تیم ملی دعوت شود. اگر در اردوی تیم ملی بد بود، آن وقت کادرفنی و مسئولان تیم ملی درباره آن بازیکن تصمیم بگیرند.»

بازگشت به صفحه اخبار