پایگاه خبری 3 ثانیه، اخبار بسکتبال - اخبار: ارمغانی: دفاع برنامه ریزی شده را انجام ندادیم
فرشته سیفی ناجی
بخش:
تریبون
تاریخ انتشار:
1401/04/29 22:00
ارمغانی: دفاع برنامه ریزی شده را انجام ندادیم


ارمغانی: دفاع برنامه ریزی شده را انجام ندادیم

سعید ارمغانی سرمربی و بهنام یخچالی بازیکن تیم ملی بسکتبال ایران در نشست خبری بعد از باخت مقابل اردن شرکت کردند.

به گزارش ۳ ثانیه؛ سعید ارمغانی سرمربی تیم ملی بسکتبال ایران بعد از باخت مقابل اردن در نشست خبری گفت: «تبریک به تیم اردن، آنها بسیار هوشمندانه بازی کردند و بازی را کنترل کردند. همچنین از دکتر صادقی پزشک تیم تشکر می‌کنم، چون بهنام یخچالی در تمرین دیروز، آسیب دیدگی بدی در مچ پا داشت؛ اما دکتر برای رسیدن او همه تلاش خود را کرد.»
ارمغانی ادامه داد: «متأسفانه امروز نتوانستیم کارهای دفاعی برنامه ریزی شده را مقابل اردن انجام دهیم و به خصوص در دفاع مقابل دار تاکر موفق نبودیم. در مقطعی از اواسط مسابقه، عملکرد دفاعی خوبی داشتیم؛ اما نتوانستیم ادامه دهیم و به همین دلیل بازی را واگذار کردیم.»
سرمربی تیم ملی بسکتبال تاکید کرد: «به نظرم بسکتبال یک بازی است و بازیکنان من بهترین تلاش خود را کردند. ما باید روی اشتباهات خود کار کرده و ادامه دهیم.»
 
یخچالی: زندگی ادامه دارد
بهنام یخچالی هم بعد از ارمغانی گفت: «ابتدا به تیم اردن تبریک می‌گویم، آنها بهتر از ما بازی کردند. همانطور که مربی گفت، ما طبق برنامهٔ خودمان پیش نرفتیم و به آنها اجازهٔ امتیازات آسان زیادی دادیم. همچنین در ریباند حمله، کاری که می‌خواستیم انجام ندادیم. به هر حال زندگی ادامه دارد و نگاه به آینده داریم.»
 
سرمربی اردن: ما از سال ۲۰۱۱ در هیچ مسابقه‌‌ای ایران را نبرده بودیم
وسام الصوص سرمربی تیم ملی بسکتبال اردن هم بعد از بازی گفت: «اول به تیم ایران به دلیل بازی خوب آنها تبریک می‌گویم، ولی بزرگترین تبریک من به بازیکنان خودمان است که با قلبشان بازی می‌کنند و در تمام دقایق بازی روی برنامه پیش رفتند. احساس فوق‌العاده‌‌ای است. ما از سال ۲۰۱۱ در هیچ مسابقه‌‌ای مقابل ایران برنده نشده بودیم.»
 
الدویری: ازدواجم را به خاطر مسابقات به تعویق انداختم
احمد الدویری بازیکن تیم ملی بسکتبال اردن هم ضمن تبریک به ایران گفت: «می‌دانیم که ایران یکی از بهترین تیم‌های آسیا است، ولی امروز به نظرم ما بیشتر می‌خواستیم برنده شویم. این برد برای همه ما معنی زیادی دارد. همه قلب خود را در زمین گذاشتند و تا لحظات آخر تلاش کردند.»
او ادامه داد: «می‌دانم که بیشتر مردم باور نداشتند که ما این بازی را ببریم، ولی ما به یکدیگر باور داشتیم و هر بازی بهتر عمل کردیم. این برد برای من و خانواده‌‌ام خیلی اهمیت دارد، چون مراسم ازدواجم را به خاطر این مسابقات به تعویق انداختم و از همسرم تشکر می‌کنم.»
الدویری تاکید کرد: «از همه مهمتر این برد برای پدرم است. من سال قبل پدرم را از دست دادم و آخرین باری که در مسابقات آسیا شرکت کرده بودم، به او قول داده بودم.»

بازگشت به صفحه اخبار