پایگاه خبری 3 ثانیه، اخبار بسکتبال - اخبار: مدیرعامل باشگاه نفت: حق آبادان را از مجلس و دیوان عدالت پی گیر می‌شوم
فرشته سیفی ناجی
بخش:
تریبون
تاریخ انتشار:
1400/01/30 22:55
مدیرعامل باشگاه نفت: حق آبادان را از مجلس و دیوان عدالت پی گیر می‌شوم


مدیرعامل باشگاه نفت: حق آبادان را از مجلس و دیوان عدالت پی گیر می‌شوم

مدیرعامل باشگاه نفت آبادان گفت: من از حالا مقابل فدراسیون بسکتبال قرار دارم و حق نفت آبادان را از هر مرجع ممکن پی گیری می‌کنم.

به گزارش ۳ ثانیه؛ احمد پارو مدیرعامل باشگاه پالایش نفت آبادان بعد از جریمه سنگین بازیکنان این تیم به دلیل مصاحبه علیه فدراسیون به ۳ ثانیه گفت: فکر می‌کنم فدراسیون عدم کفایت در برخورد با اعتراضات را با این رای توجیه کرده و خواسته که خود را بعد از ضربه‌‌ای که به ما زد، به این نحو از مخمصه خارج کند.
پارو با اشاره به اینکه فدراسیون درست به اعتراضات دوستانهٔ این باشگاه رسیدگی نکرد، افزود: ما از قبل به فدراسیون هشدار داده بودیم که چنین اتفاقاتی در نیمه نهایی می‌افتد، انقدر فدراسیون نسبت به اتفاقاتی که می‌افتد، بی‌اهمیت برخورد کرد که حاصل آن را همه در پخش تلویزیونی دیدند.
زحمتکش جای خود را به جوانترها بدهد
مدیرعامل باشگاه نفت آبادان تاکید کرد: واقعا برای فدراسیون بسکتبال متاسفم، چند سال در فوتبال بودم و فکر می‌کردم که به دلیل نبود ساختارها، کمبودهایی وجود دارد. اینجا در بسکتبال اصلا هیچ چیز نیست.
پارو گفت: افراد دلسوزی مثل مسعود قاسمی و منوچهر قانع آنجا حضور دارند. فرهاد زحمتکش مسئول کمیته مسابقات و داوران هم زحمت زیادی می‌کشد؛ اما کاش جای خود را به جوانترها و کسانی بدهد که شهامت داشته باشند. انقدر حق یک تیم شهرستانی به راحتی نادیده گرفته نشود.
حالا مقابل فدراسیون قرار دارم
مدیرعامل باشگاه نفت افزود: تا به حال همیشه همراه فدراسیون بوده‌‌ایم و از آنها در رسانه‌ها یا مستقیم تشکر می‌کردیم. نظرم این بود که می‌شود در مسیر استانداردسازی حرکت کرد، ولی این رویه که دیدم، خیلی جای تاسف دارد. از حالا به بعد مقابل آنها هستم. ضمن اینکه از طریق نمایندگان محترم آبادان، فراکسیون ورزش، دیوان عدالت یا هر جای دیگری پی گیر می‌شوم و حق مردم آبادان را می‌گیرم.
او با اشاره به بحث‌های داوری، حواشی و حذف نفت آبادان گفت: باید از مردم آبادان عذرخواهی کنند، ببینند چه ظلمی در قبال این تیم کردند. در این میان از مردم خوب و مربیان گرگان که همدردی کردند، دوستان، خبرنگاران، پیشکسوتان و داورانی که دستی به آتش داشتند و اذعان کردند که به ما ظلم شده، ممنونم.
جریمهٔ صمد هم سناریو است
پارو همچنین در پاسخ به اینکه صمد نیکخواه هم جریمهٔ سنگینی شد، گفت: الان فایده‌‌ای ندارد و بیشتر مثل یک سناریو است. صمد بازیکن ملی است، احترام زیادی برایش قائلم و شخصا او را دوست دارم، چون افتخارات زیادی برای کشور به دست آورده است. فکر می‌کنم ایشان و حامد حسین‌زاده، روح پهلوانی را رعایت نکردند.
مدیرعامل باشگاه نفت تاکید کرد: حسین‌زاده تا آخرین بازی به بازیکنان ما فحاشی می‌کرد و صمد هم در زمین داوران را تهدید می‌کرد که به فدراسیون هم نشان دادیم. ناراحتی فقط مربوط به ما نیست و باشگاه‌های دیگر از جمله شیمیدر هم ناراحت بودند. به نظرم فدراسیون با بردن صمد به کمیته انضباطی می‌خواست جریانات را توجیه کرده و بر آن سرپوش بگذارد.
او بعد از اتمام کار نفت با چهارمی در لیگ گفت: چهار پنج بازیکن ما واقعا توان گذاشتند، از کادرفنی و بازیکنان ممنونیم. به نظرم در فدراسیون هم افراد زحمتکشی حضور دارند؛ اما توانایی ادارهٔ فدراسیون وجود ندارد. جوری برخورد می‌کنند که انگار خود فدراسیون تصمیم گیرندهٔ قضایا نیست.
باشگاه مهرام تا این لحظه واکنشی به حکم کمیته انضباطی و جریانات اخیر نداشته است.
منبع عکس: فدراسیون بسکتبال

بازگشت به صفحه اخبار